سفر به اروپا

برای اطلاع از آخرین تور ها مشخصات خود و خودروی خود را به شماره 09192160060 sms نمایید.
آخرین اخبار گروه

برگشت   سایت تخصصی دودیفرانسیل ها، تورهای گردشگری و ورزشی > انجمن تخصصی کمپینگ،گردشگری و آفرود > مکانها و راهها ومسیر آفرود

توجه

پاسخ
قدیمی ۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶   #71
نیما
عضو سایت

آواتار نیما

موقعیت: تهران
تشکر شده 464 بار در 102 پست
پیشفرض

با این که از موضوع اصلی خارج شده ولی صفحه خوبی شده
از اول تا اینجا رو که خوندیم
ان شاء الله از مکانهای مناسبی که معرفی میکنید و تجربیاتتون بیشتر استفاده کنیم.

جاده فرحزاد به امام زاده داوود هم بسیار سر س ب ز و زیبا شده. (هفته پیش رفتم) پر از آبشارهای نسبتا کوچیک و بسیار پر آبه. خیلی هم نزدیکه.البته خیلی چالشی نیست، اما بیشتر مسیر یک طرف دره است (البته زمستون رفتم به دلیل پرتگاهاش و کاملا برفی بودن مسیر خیلی خطرناک بود و به سختی برگشتم)
الان بیشتر میشه گفت یه مسیر خاکی بسیار داغونه
چون تا نصفه های مسیر ماشاالله پرایده که میاد هااا
(من نمیدونم این پرایدها عین سوسک همه جا هستن انگار- یه بار بعد 1 ساعت مسیرهای عجیب و غریب بالای لواسون - وقتی فکر کردم قاطر هم اینجا نمیاد ، تو آخرین پیچ یه پراید پارک بود)
نیما آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما نیما برای ارسال این پست سودمند:
arshiya (۹-۰۲-۱۳۹۲), Artavil offroad (۱۳-۰۲-۱۳۹۲), farare (۱۱-۰۲-۱۳۹۲), khodaverdi (۹-۰۲-۱۳۹۲), mehdi-sh (۱۶-۰۲-۱۳۹۲), mo.khorsand (۱۵-۰۲-۱۳۹۲), nightmare (۱۰-۰۲-۱۳۹۲), reza.khoshnamaei (۱۰-۰۲-۱۳۹۲), قندهاری (۱۲-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۰-۰۲-۱۳۹۲, ۲۳:۲۲   #72
Ramin MITSU
عضو سایت

آواتار Ramin MITSU

تشکر شده 12,028 بار در 3,139 پست
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط arshiya مشاهده موضوع
خواهش میکنم رامین جان
پیش آمد جالبی بود از بکسل کردن شما تا چراغ ماشین من که باب آشنایی شد :دی
وظیفه بود
ایشالا تو برنامه های بعد میبینمت

امیرخان ممنون
تو سوهانک خودتونو با ماشین زیباتونو دیدم ولی اسمتونو نمیدونستم !
ماشین بسیار زیبایی دارید

در ضمن حق کپی رایتو هم رعایت کن دیگه :دی
این عکس لندکروز :photo by arshia
شوخی کردم موفق باشید

قربانت عرشیا جان.واقعا حس مسئولیتت و کمکت برام ارزشمند بود.مخصوصا وقتی همه میومدن نگا میکردن یه سوالم نمیپرسیدن و رد میشدن بعضیام میدیدن ما ریلکسیم میزدن زیر خنده میرفتن شما میرفتی باز میومدی پیگیر بودی تا آخرین لحظه مخصوصا اینکه خبرم نداشتیم جفتمون که باهم آشناییت داریم.

راستی جناب امیر خان گل رو هم زیارت کردیم که بسیار خوش گذشت نظاره گر پژو و کاپرا و هایلوکس شدیم باهم

مصطفی جان اون لندکروز نگون بخت مال کی بود حالا؟آخه مسئله اینجاس که راننده هاشون یا نمیان اونایی که واردن یا ناشی هایی میان که تا میبینن ماشینشون کار شگفت انگیز کرد میگن ایول الان با این پروازم کنیم هیچیمون نمیشه ماشینم خوبه

رضا جان خوشحالم که خوش گذشته بهتون و مهمم همینه.من شرمندتون شدم که نتونستم زودتر برسونم خودمو از دست این دلالای ماشین.ایشالا تو برنامه های بعدی افتخار هم رکابی شما و آقا مرتضی رو حتما خواهم داشت.

احمد آقا رانندش بعید میدونم اهل آفرود بوده باشه.2 تا دختر و 2 تا پسر بودن بگو بخند ما که از گرد و خاک 5 دقیقه قبل چپ کردنشون خفه شدیم.بعدم یهو دیدیم ماشین چپه.ولی همه سالم بودن و جالبم اینجا بود که وقتی ازش میپرسیدیم کمک میخوای با صدای غم دار و قیافه هزن آلود میگفت نه ممنون.بعد که رد میشدیم شروع میکرد با دخترا غش غش خنده.خیلی باحال بود واقعا

آخرین ویرایش توسط Ramin MITSU در تاریخ ۱۰-۰۲-۱۳۹۲ انجام شده است.
Ramin MITSU آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Ramin MITSU برای ارسال این پست سودمند:
afshin karimvand (۱۱-۰۲-۱۳۹۲), arshiya (۱۲-۰۲-۱۳۹۲), Artavil offroad (۱۳-۰۲-۱۳۹۲), reza.khoshnamaei (۱۱-۰۲-۱۳۹۲), قندهاری (۱۲-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۲-۰۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷   #73
arshiya
عضو سایت

آواتار arshiya

تشکر شده 761 بار در 198 پست
arshiya ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط ramin mitsu مشاهده موضوع
قربانت عرشیا جان.واقعا حس مسئولیتت و کمکت برام ارزشمند بود.مخصوصا وقتی همه میومدن نگا میکردن یه سوالم نمیپرسیدن و رد میشدن بعضیام میدیدن ما ریلکسیم میزدن زیر خنده میرفتن شما میرفتی باز میومدی پیگیر بودی تا آخرین لحظه مخصوصا اینکه خبرم نداشتیم جفتمون که باهم آشناییت داریم.

راستی جناب امیر خان گل رو هم زیارت کردیم که بسیار خوش گذشت نظاره گر پژو و کاپرا و هایلوکس شدیم باهم

مصطفی جان اون لندکروز نگون بخت مال کی بود حالا؟آخه مسئله اینجاس که راننده هاشون یا نمیان اونایی که واردن یا ناشی هایی میان که تا میبینن ماشینشون کار شگفت انگیز کرد میگن ایول الان با این پروازم کنیم هیچیمون نمیشه ماشینم خوبه

رضا جان خوشحالم که خوش گذشته بهتون و مهمم همینه.من شرمندتون شدم که نتونستم زودتر برسونم خودمو از دست این دلالای ماشین.ایشالا تو برنامه های بعدی افتخار هم رکابی شما و آقا مرتضی رو حتما خواهم داشت.

احمد آقا رانندش بعید میدونم اهل آفرود بوده باشه.2 تا دختر و 2 تا پسر بودن بگو بخند ما که از گرد و خاک 5 دقیقه قبل چپ کردنشون خفه شدیم.بعدم یهو دیدیم ماشین چپه.ولی همه سالم بودن و جالبم اینجا بود که وقتی ازش میپرسیدیم کمک میخوای با صدای غم دار و قیافه هزن آلود میگفت نه ممنون.بعد که رد میشدیم شروع میکرد با دخترا غش غش خنده.خیلی باحال بود واقعا
خواهش میکنم رامین جان
وظیفه بود.بالاخره هر کسی تو این شرایط گیر میکنه باید مواظب همدیگه باشیم دیگه :دی
ههموم عضو یه خانواده ایم

دوستان راستی من احتمالا فردا جمعه عصری یه سر برم سوهانک ،، اگر کسی تمایل داره همراه بشیم باهم.
09122207100
arshiya آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما arshiya برای ارسال این پست سودمند:
Artavil offroad (۱۳-۰۲-۱۳۹۲), نیما (۱۴-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۴-۰۲-۱۳۹۲, ۲۳:۰۰   #74
Ramin MITSU
عضو سایت

آواتار Ramin MITSU

پیشفرض

رفتی دیروز آیا؟چه خبر بود؟ماشین من که یهو بی علت روشن نمیشه.هرچی بررسی کردم به این نتیجه رسیدم باید کوئل سوخته باشه اما عجیبه
تشکرها از این نوشته :
Artavil offroad (۱۴-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۴-۰۲-۱۳۹۲, ۲۳:۱۳   #75
mevisen
عضو سایت

آواتار mevisen

تشکر شده 832 بار در 208 پست
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط قندهاری مشاهده موضوع
شهران.البته الان بستنش(ولی من مسیرای ببیراهشو بلدم)

ولی چند تا توصیه میکنم اگه کسی میخواد بره شهران:
1_ازتون خواهش میکنم اعتماد به نفس رو کنار بزارید و اگه واقعا همه ی فنون آفرودو واردید و مسیرای خیلی خیلی خیلی (تاکید میکنم خیلی!) سخت رو تجربه کردید برید چون شهران جوریه که چند نفره نمیشه رفت(پلیس درجا میاد سراغت) و مسیرای وحشتناکی داره و اگه مسیرو بلد نباشی و بخوای ماجرا جویی کنی یهو دیدی رو یه شیب 60 درجه گیر افتادی که چپ و راستت دره هست و و نه میتونی ترمز بزنی و اگرم بیفتی پایین ممکنه تا حتی یه ماه پیدات نکنن!
یه جاهاییش اگه گیر بیفتی خیییییییییییییییییلی تبحر و تسلط و اعصاب میخواد که نذاری ماشین پرت بشه پایین(یا حداقل زیاد پرت نشه!)
یک نفرو میشناسم که شاید بعد بالای 30 بار شهران رفتن ملق کرد ماشینشو اونجا جوری که آتش نشانی نتونست بکشتش بالا!

گیر که میگم منظورم گیر مثل گیر کردنای مرنجاب نیست که با سیم بکسل و بیل و خنده تموم بشه.گیر کردنای اینجا موندن تو سینه ی کوه و دست و پنجه نرم کردن با چپ کردنه.

خدا میدونه وقتی باز بود جمعه ها چقدر ماشین میدیدم که چپ و چول و تیکه پاره دارن میارن پایین.(یکیشو که اتفاقی خودم پیدا کردم که اگه پیداشون نمیکردم معلوم نبود تا کی کسی پیداشون نمیکرد...)

2_چند ماشینه نرید چون راهو میبندن و پلیس اذیتتون میکنه.

بارها گفتم تو این همه مسیر آفرودی که دیدم هنوز هیچ جا رو به سختی و خطرناکی شهران ندیدم.(بار اول هر کی میاد یذره اگه اهل ترس باشه حالش بد میشه و پیاده میشه از ماشین)
آقای قندهاری عزیز
ممنون از نکات مهمی که دربااره شهران فرمودید. من تازه کارم. ماشینم پاژنه. جایی هست آموزش بدن؟ مثل آموزشگاههای رانندگی
mevisen آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mevisen برای ارسال این پست سودمند:
Artavil offroad (۱۴-۰۲-۱۳۹۲), قندهاری (۱۴-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۴-۰۲-۱۳۹۲, ۲۳:۱۷   #76
arshiya
عضو سایت

آواتار arshiya

تشکر شده 761 بار در 198 پست
arshiya ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط ramin mitsu مشاهده موضوع
رفتی دیروز آیا؟چه خبر بود؟ماشین من که یهو بی علت روشن نمیشه.هرچی بررسی کردم به این نتیجه رسیدم باید کوئل سوخته باشه اما عجیبه

آره رفتیم جاتون خالی بود خوش گذشت.از هفته پیش خلوت تر بود
یه شیب زدیم سپرو قر کردیم!به فکر افتادم بدم بادگیری فنرارو
من گوشیم ریست شده شاره هام پریده
لطفا یه اس به من بزن
کوئل چرا بسوزه آخه؟
arshiya آفلاین است   پاسخ با نقل قول
تشکرها از این نوشته :
Artavil offroad (۱۴-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۵-۰۲-۱۳۹۲, ۲۰:۳۲   #77
nightmare
عضو سایت

آواتار nightmare

موقعیت: tehran
تشکر شده 2,372 بار در 521 پست
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط mevisen مشاهده موضوع
آقای قندهاری عزیز
ممنون از نکات مهمی که دربااره شهران فرمودید. من تازه کارم. ماشینم پاژنه. جایی هست آموزش بدن؟ مثل آموزشگاههای رانندگی
2بار بیای تور خودمون آموزست میدیم(شوخی)
تشکرها از این نوشته :
Artavil offroad (۲۰-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۵-۰۲-۱۳۹۲, ۲۳:۲۴   #78
Ramin MITSU
عضو سایت

آواتار Ramin MITSU

پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط arshiya مشاهده موضوع
آره رفتیم جاتون خالی بود خوش گذشت.از هفته پیش خلوت تر بود
یه شیب زدیم سپرو قر کردیم!به فکر افتادم بدم بادگیری فنرارو
من گوشیم ریست شده شاره هام پریده
لطفا یه اس به من بزن
کوئل چرا بسوزه آخه؟
بسلامتی.تنها رفتی یا بودن بچه های سایت؟اووه سپر ماشین منو بیا ببین چند بار قر که چه عرض کنم کامل برگشته اما هر سری برا تفریح آخر آفرود مشغول شدم به صاف کردنش خودم.والا منم موندم چطور یهو و بی دلیل کوئل ممکنه بسوزه

نقل قول:
ارسالی توسط nightmare مشاهده موضوع
2بار بیای تور خودمون آموزست میدیم(شوخی)
نگووو.ازون آموزشای هفته پیش سوهانک و رد کردن بچه ها از رودخونه؟
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ramin MITSU برای ارسال این پست سودمند:
Artavil offroad (۲۰-۰۲-۱۳۹۲), nightmare (۱۶-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۶-۰۲-۱۳۹۲, ۱۷:۳۵   #79
nightmare
عضو سایت

آواتار nightmare

موقعیت: tehran
تشکر شده 2,372 بار در 521 پست
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط Ramin MITSU مشاهده موضوع
بسلامتی.تنها رفتی یا بودن بچه های سایت؟اووه سپر ماشین منو بیا ببین چند بار قر که چه عرض کنم کامل برگشته اما هر سری برا تفریح آخر آفرود مشغول شدم به صاف کردنش خودم.والا منم موندم چطور یهو و بی دلیل کوئل ممکنه بسوزه

نگووو.ازون آموزشای هفته پیش سوهانک و رد کردن بچه ها از رودخونه؟
مگه اونجا بودی؟
تشکرها از این نوشته :
Artavil offroad (۲۰-۰۲-۱۳۹۲)
قدیمی ۱۷-۰۲-۱۳۹۲, ۲۱:۳۸   #80
Ramin MITSU
عضو سایت

آواتار Ramin MITSU

پیشفرض

نچ.منو جا گذاشتید خودتون رفتید تنها تنها حالشو بردید اما داش خبرا زووود میرسه