صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 431

موضوع: موسو خودرویی خوب اما فراموش شده

Senior Member
    [ ]

با خودرو موسو راحت و مطمئن برانيد
    در طراحی خودروی موسو پيشرفته ترين تکنولوژيها جهت ايمنی سرنشينان به کار گرفته شده و بارها در آزمايشگاههای مجهز شبيه سازی تصادفات شديد ؛ مورد آزمايش قرار گرفته است .
    ميله فولادی تقويتی داخل درها در هنگام تصادفات جانبی ضريب ايمنی سرنشينان را به ميزان قابل ملاحظه ای افزايش مي دهد .
    کيسه هوای فشرده به همراه کمربند ايمنی با سه نقطه اتصال ؛ ضريب ايمنی بسيار زيادی در هنگام تصادفات از رو به رو ايجاد می کند .
    (ABD) سيستم ضد قفل چرخها در هنگام ترمز ( ABS) به همراه مکانيزم انتقال گشتاور مورد نياز هر چرخ ؛ در شرايط نا مساعد جاده ؛ باعث جلوگيری از لغزش خودرو و هرزگردی چرخها در حالت واماندگی شده و هدايت کامل و ايمن خودرو را برای راننده ميسر می سازد .
    شاسی تقويت شده 3 لايه مقاومت زيادی به خودرو می دهد.
    سيستم تعليق چرخ عقب 5 مفصله " اين سيستم تنها در خودروهای کلاس لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و کاملترين سيستم تعليق چرخ عقب بوده و از ضربه های انتقالی از تايرها به بدنه جلوگيری می نمايد . وجود اين مکانيزم در هنگام گردشهای تند و سريع و يا ترمزهای ناگهانی ضريب ايمنی را افزايش داده و رانندگی راحتی را برای سرنشينان به ارمغان می آورد.

عضو سایت

[ ]

سلام
    خوبین؟
    میگم خرج موسو مگه چقدره؟
    میخواستم موسو بخرم.
    بد جوری زده به سرم.
    طراحی و ساخت انواع نمایشگر های LED (تلویزیون شهری غول پیکر - تابلو های روان تک رنگ و مولتی کالر)www.partoonoor.com

عضو سایت

[ ]

به نام خدا

سلام عزیزان... .

استاد در تی تی مبحث موسو 59 صفحه است... و کماکان ادامه دارد... شاید مطالب تکراری باشد اما اگر دوستان به جز تعریف و تمجید و اعلام وسوسه زده شدگی مطالبی دوره ای نظیر قیمت روز موسو و قیمت و کیفیت لوازم یدکی را درج کنند یا نکات و تجاربی در مورد نگهداری این خودرو و یا نحوه ی خدمات پس از فروش... مبحث جالب تر می شود... .
    ویرایش توسط 1357 : 04-05-2012 در ساعت 09:25

عضو سایت

[ ]

پیش فرض اطلاعات فنی

دیفرانسیل جلو و عقب موسو ساخت کمپانی DANAهست که محور عقب dana 44 و محور جلو dana 30هست.کمپانی مادر در کشور آمریکا قرارداره و از سال 1904 به تولید دیفرانسیل و قطعات و ملحقات انتقال قدرت مشغوله.تقریبا در کل آمریکای شمالی و جنوبی -چین - استرالیا و ژاپن و .... هم کارخانه داره.....
    گیربکس و کمک ساخت کمپانی SMC استرالیا هست و یونیتهای کنترل کننده کمک و گیربکس هم ساخت کمپانی بورگ وارنر که اونم آمریکایی بوده ودر زمینه قطعات و چیپهای الکترونیکی صنایع خودروسازی فعالیت میکنه هست.ملغمه ای هست برای خودش این ماشین.
    استرالیا اولین کشوری بوده که این خودرو بهش صادر شده ودر حال یه کمپانی روسی با نام tagAZ هنوز داره موسو را مونتاژ میکنه.قابلیت تجهیز به وینچ و افزایش ارتفاع یا همون لیفت کردن و تغییر رینگ و لاستیک هم داره که در ایران متاسفانه امکاناتش نیست.....
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  Winch-close-up.jpg‏
مشاهده: 206
حجم:  53.5 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  ssangyong__.JPG‏
مشاهده: 113
حجم:  95.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  60_musso_17.1.601.jpg‏
مشاهده: 111
حجم:  31.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  big-musso2.jpg‏
مشاهده: 126
حجم:  47.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  HeightComparison.jpg‏
مشاهده: 243
حجم:  46.7 کیلو بایت  

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  musso33.jpg‏
مشاهده: 170
حجم:  15.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  rearsidemusso.jpg‏
مشاهده: 202
حجم:  33.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  RWP10001.jpg‏
مشاهده: 102
حجم:  30.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  musso44.jpg‏
مشاهده: 182
حجم:  27.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  musso35.jpg‏
مشاهده: 215
حجم:  17.3 کیلو بایت  

ویرایش توسط persika : 06-05-2012 در ساعت 11:06

عضو سایت

[ ]

جناب پرسیکا...همین مشترک بودن قطعات از قبیل کاسه نمد و غیره با آهو باعث شده لوازم ماشین ما نایاب و به خاطر بازار پرسودتر موسو..گرون بشه......
    آهو محور جلوش دانا 44 است....محور عقبamc20....(البته آهو مدل پایین کلگی دف سمت شاگرده...و مدل بالا ها سمت راننده است...که براساس این نوع گیربکس کمک رو میتونید انتخاب کنید...)
    چروکی چیف...عقب و جلو دانا 44هست
    وانت سیمرغ..دانا 60با اکسل 8 پیچ است
    البته این اکسلها..بسته به مدل تو بلیزرها و فورد و دوج هم استفاده میشده....
    با تقدیم احترام.....

عضو سایت
    [ ]

با سلام
    عمو ساسان(شرمنده فامیلیتونو نمیدونم) این دقیقا حرفی بود که من سعی داشتم بگم که یه مقدار به جر و بحث کشیده شد.
    آقای عسگری و آقا یدی ممنون از اطلاعاتتون.(راستی آقا یدی آخر هفته رفتید؟فکر کنم باید با لباس غواصی میرفتید).البته این دیفرانسیل روی پاژن هم نصب میشه(آقا یدی مقصر پاژنی ها هم هستنا!) که ظاهرا جدیدا جنس چینی استفاده میشه برای همین به کسانی که مشکل دیف دارند توصیه میکنم که دست دوم ولی به شرط بگیرند که هم جنس اصلی باشه هم مشکل تایمینگ نداشته باشه.
    یکی از دوستان یکسری سوال پرسیده بودند که جوابشونو اینجا مینویسم شاید به درد بقیه هم بخوره:
    1-زاپاس زیر موسو را چطوری میشه در آورد یا جا زد..؟؟؟هرچی اون برچسب زیر درب عقب را خوندم چیزی دستگیرم نشد....!!
    2-موسو سنسور باران داره فابریک..؟؟؟
    3-یه صدای زنگوله مانند توی منبع اگزوز و از زیر ماشین وقتی درجا کار میکنه میاد..به نظرت مال چیه..؟
    4- وقتی کاپوت را می زنی بالا یه قطعه ای 10*10 سانتی جلوی رادیات کولر هست که یه سیم وارد شده و یه سیم هم ازش خارج شده.آلومینیومی هست و مشبکه..مال چیه این...؟؟؟
    5-حجم آب سیستم خنک کننده موسو 6 چقدره...؟؟
    6- رینگ و لاستیک استاندارد موسو 65*245-r16هست ولی رینگ و لاستیک زیر ماشین من 65*265-r17هست که قطر کلی رینگ و لاستیک بیشتر از استاندارده.به نظرتون مشکل ساز نمیشه در آینده...؟؟؟
    7-روغن مصرفی در گیربکس و دیفرانسیلها چیه و چقدر حجم هر کدومه...؟؟
    و اما جوابها:
    1.بین سپر و لاستیک در عقب یه سوراخ هست که میله ای که زیر صندلی عقب(پشت جای پا)هسترو داخلش میکنید و وقتی انتهای میله جای خودش قرار گرفت به چپ میچرخونید و زلپاس پایین میاد.فقط برای جا زدن لاستیک پنچر حواستون باشه زیاد محکم نکنید چون لاستیک نرمه و وقتی میلرو در بیارید جولوی شفترو میگیره و نمیتونید میلرو دوباره سر جاش کنید.
    2.بله سنسورش بالای داشبورد زیر شیشه جلوی راننده هست.
    3.باید حضوری شنید بعد نظر داد ولی میتونه برای صفحه ای باشه که بالای لوله اگزوز هست و ممکنه با لوله تماس پیدا کرده باشه.
    4.نمیدونم ولی برای خودم هم سوال بود یادم میرفت بپرسم.اینبار یادم میمونه.فقط میدنم مشبک بودنش برای اینه که خنک بشه.
    5.حدود 11 لیتر.برای هوا گیری هم لوله ای که از روی رادیاتور رد شده و به مخزن آب میررو در میارید و آبرو داخل مخزن میریزید تا وقتی که دیگه از لوله هوا بیرون نیاد.
    6.سایز لاستیک فابریک موسو 255/65/16 هست که پهنای 265 و 275 هم قابل استفادست که حتما یکی از این سه سایز پهنا باید باشه و هر کدومرو که استفاده میکنید باید برای ماشین تعریف بشه.قطر رینگ و لاستیک مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ولی بهتره از سایز فابریک استفاده بشه که زاویه دیف تغییر نکنه و بهش فشار نیاد.
    7.نمایندگی از روغن لیکو مولی استفاده میکنه.روغن دیف 1.5 لیتر با غلظت 80w/90 و روغن گیربکس هم 9 تا 9.5 لیتر نیاز داره.
    موفق باشید,پویا
    ویرایش توسط pm989 : 05-05-2012 در ساعت 23:40

عضو سایت

[ ]

سلام
    اولین پست من در این فروم هست امیدوارم بدرد همه دوستان بخوره. کمی انتقاد دارم از این خودرو به عنوان شخصی که قبلا" این خودرو رو داشته و از قبلش هم رونیز و ..داشته و این خودرو رو با اونها مقایهس میکنه و ...
    چیزهایی که خودم تجربه کردم رو میگم شاید بدرد همه بخوره!!
    این ماشین همه چیز داره و هیچ چیز نداره(متاسفانه).
    ضعف قطعات وجود داره!!! و فقط باید به نمایندگی مراجعه کنید در غیر اینصورت لوازمش پیدا نمیشه مگر اینکه تشریف ببرید لواز یدیکی بنز و چیزهایی مثل لنت و ..رو ازشون خریداری کنید که قیمتهاشون هم وحشتناکه!!
    گیربکسهای نمونه اتومات همگی خراب و ضعیف هستن! به هیج عنوان درست نمیشوند مگر اینکه تعویض بشوند!! نمونه گیربکس جدید هم که جایگزین بشه بعد از حدود 50000 کیلومتر ضعیف میشه و یواش یواش خراب میشه!!! دقیقا" میشه مثل ماشینی که دنده منوال هست و دیسک و صفحه داره ولی راه نمیره و زور میزنه.
    نه گیربکس و نه دفرنسیال شاخت بنز نیستند و فقط تشابه با نمونه های بنز دارند!!! قطعات گیربکس هم در نمونه اتومات و هم منوال همگی ساخته جاهای مختلف هستند!! اینکه میان تبلیغ میکنند و میگن فلان قطعه اش مربوط به بنز هست فقط و فقط دروغ هست!!! چه انجین , چه دفرنسیال و تعلیق و چه گیربکس رو هر کردوم رو که بشکافید و نیاز به تعمیر داشته باشه بعد از باز کردن متوجه میشید هیچ ارتباطی به بنز نداره فقط تقلید کورکورانه از بنز هست با متریال اشغال و دستکاریهای من دراوردی!!!
    فقط و فقط بعضی از قسمتهای برقی این ماشین در اون سالهای نخست که اومده بود از برند bosch بود!!! اون هم فقط در نمونه های اولیه و در بعضی از قسمتها!!! مثل ecu مربوط به دنده کمک!!! مثل ecu انجین ماشین که بعدها همون قطعات هم تبدیل شدند به ساخت کره!!!
    این ماشین پر از ضعفهای طراحی هست!! پر از ایرادات افتضاح!!! حتی برای یک چیز ساده مثل بچه گلگیرها و قاط اتصال اونها به بدنه هم مشکل داره!! هر کدوم از بچه گلگیرها که وزنی هم ندارند و کوچک هم هستند با 25 الی 30 عدد پرچ از زیر و حدود 12 خار به بدنه متصل شدن!! این در صورتیه که تو یک ماشینی مثل رونیز با اون بچه گلگیرهای بزرگ با طراحی درست خیلی راحت موفق شدند با 4 تا خار و ...بچه گلگیر رو به بدنه متصل کنند.
    از ضعفها و ایراداتش هر چی که بگم کم گفتم!!! ماشین خودم پلوس عقبش با حدود 100 یلومتر سرعت برید و چرخ با اون سرعت از بقلمون رد شد و ماشین خرد زمین , اوائل فکر میکردم مشکل از پلوش بوده و جوش خرده بوده و ...بعدا" فهمیدم پاژنهای 86 به بعد هم همین مشکل رو داشتند !! چون داخلشون از دفرنسیال موسو استفاده شده بود!! یعنی مشکل از طراحی خود ماشین و ضعف در پلوس بود !!!
    انجین m104 یک انجین قدیمی هست و پر مصرف!!! در شرایط عادی با یک موسو اتومات 3.2 لیتر نهایتا" داخل شهر 15 میسوزونه ولی امان از اون موقعی که برید افرود!!! مصرفتون میره بالا 25!!!!!
    چون ارتفاعش پایینه تو افرود به شدت زیرش گیر میکنه مخصوصا" رکابها و سینی!!! من ارتفاع ماشینم رو اوردم بالا چون تعلیق جلوی موسو قابل رگلاژ هست!!! ولی باز هم مشکل داشت.
    حالا اینکه میگم همه چیز داره هیچ چیز نداره :
    در نمونه اتومات : سانروف به شدت بعد از مدتی به صدا میفته و ..داغون میشه!!!ریلای سانروف چون پلاستیکی هستند و بی کیفیت!!! دیگه حتی نمیتونند شیشه سانروف رو فیکس و ثابت نگه دارند و سانروف بلا استفاده میمونه و نمیشه ازش استفاده کرد و بعد از مدتی هم با یک بارون و اب جزئی متوجه میشید داخل ماشینتون تبدیل شده با استخر اب.
    گیربکسش اتوماته ولی بعد از 50000 کیلومتر داغون میشه و ضعیف .
    دفرنسیالش رو باید هر مدتی چک کنید که قفل نکنه و پلوس نبره و خدایی نکرده مشکلی ایجاد نکنه!!!
    ecs(کنترل الکتریکی تعلیق) بعد از مدتی دچار مشکل میشه!! لوازم و شلنگهایی که به کمکها متصل هستند بعد از مدتی خراب میشوند و لوازمشون هم نیست!!! مجبور میشید سیستم ecs رو کور کنید!!!
    در مورد ebd هم همین داستان رو دارید و باید کورش کنید.
    در مورد دنده کمکها : این ماشین مثل خیلی دیگه از ماشینها به وسیله یک انجین برقی دفرنسیال جلو رو درگیر میکنه!!! اون انجین زیر ماشین هست و متاسفانه نه ضد ای هست و نه ...یعنی یکبار با ماشی برید تو رودخوه اون انجین برقی فاتحه اش خونده میشه.
    انجینش قویه ولی چه فایده؟؟ نه میشه برید افرود چون ارتفاع ماشین کمه و زیرش گیر میکنه!!! نه تو شهر میشه ازش استفاده کرد چون گیربکسش ضعیفه و به موقع دنده عوض نمیکنه!! مصرفش هم تو افرود بیداد میکنه.
    گیربکسش اتوماتیکه ولی خراب میشه.
    نمونه 4سیلندر هم از نظر من اصلا" ارزش خرید نداره چون از طرفی حجم انجینش برای اون اتاق کم هست و هم قدرت نداره و همون امکانات ساده ولی خراب شدنی که در نمونه 6اتومات هست رو هم نداره.
    کلا" فروش نمیره!!! کسی هم که میاد سروقتش کسی هست که معمولا" نمیدونه چی میخواد بخره!! و گول همون امکانات رو میخوره.
    تو سرعتهای بالا تو جاده بخاطر بازی زیاد کمکها مدام این حس بهتون دست میده که ممکنه ماشین چپ بشه و از مسیر منحرف بشه!! تو این حالت حتی از ecs هم کاری برنمیاد.
    هر کسی بهش دست نمیزنه و تعمیرش نمیکنه!!!
    .داشبورد علیرغم اینکه با کیفیت هست تو هر دست انداز حس میکنید میخواد از جاش در بیاد!!! هر کاری که بکنید داخلش صدا میده!!! تو دست انداز از ستونها عقب و در صندوق تا ستونهای جلو و داشبورد و رودری براتون صدا میدند.
    مزایا از نظر من که داشتم : فقط و فقط کیفیت متریال داخلی مثل رودریها و داشبورد و ....عالی هست!! اگر 6اتومات رو بخرید دارای صندلیهای تمام" چرمی هست و عالی! نمونه ای که من داشتم علیرغم اینکه 6اتومات بود و با امکانات زیاد ولی بیچاره ام کرد!!! مدلش 86 بود 70 تا کارکرده بود!!!
    کسی که میخواد موسو بگیره باید حتما" ماشینی با کارکرد زیر 50000 تا بگیره و از نظر من هم قید سانروف و ...بزنه و 6 دنده ای بخره و اگر در نهایت گیرش نیومد بره سر وقت اتومات.
    اینها تجربیاتی بود که داشتم و به مرور بدست اوردم و این مطالب رو قبلا" هم در تی تی و هم در پی هالز نوشتم اینجا هم نقل قول کردم شاید بدرد دوستان بخوره.

عضو سایت

[ ]

فکر می کنم این کامنت دقیقا و واو به واو از سایت تی تی کپی -پست شده باشه...انشاء الله که این مواردی که ذکر کردید تجارب شخصی خودتون باشه..... [ ویرایش مدیر: moammadrezaef همون کاربر که این نظرات را در سایت تی تی دادند، هستند.]
    قبول دارم که مشکلاتی داره اما نه به این فجیعی که شما ذکر فرمودید.به نظر حقیر کادیلاک سویل یکی از پیشرفته ترین سدانهای دهه 70-80 میلادی بود و درعین حال نسبت به خودروهای هم دوره خودش پیچیده و نهایتا تعمیر و نگهداری و سرویسش پر هزینه و پر دردسر بود و عموما مکانیک ها طرفش نمی رفتن و یا آپشن هاشو غیر فعال و کور می کردن.ضعف نمایندگی دلیل بر بد بودن یه خودرو نیست.البته منظورم مقایسه یه خودروی سدان پر آوازه مثل سیویل با یه اس یو وی تقریبا نوپا و گمنام نیست ولی متاسفانه و ضعیت سرویس دهی و خدمات بعد از فروششون به هم خیلی شبیه هست.وضعیت این دو خودرو از جهاتی به هم نزذیک و شبیه هست.یا خودروی رنجرور که اونم به خاطر کمبود قطعه و مکانیکش معمولا به رنج آور تبدیل میشه با اینکه یه اس یو وی سرشناس هست...
    به نظر من بزرگترین مشکل موسو خدمات پس از فروش ضعیف و قیمت بالای قطعات مصرفی به دلیل انحصاری بودن هست.لازم به ذکر هست که کمپانی سنگ یانگ با عرضه کردن مدلهای چیرمن-کوراندو-کایرون-آکتیون- رکستون که همگی از قطعات فنی مشترک استفاده می کنند توی بازار خودروی ایران حضور داره....
    ویرایش توسط saeid_omrani : 06-05-2012 در ساعت 23:25

عضو سایت

[ ]

نقل قول نوشته اصلی توسط persika نمایش پست ها
    فکر می کنم این کامنت دقیقا و واو به واو از سایت تی تی کپی -پست شده باشه...انشاء الله که این مواردی که ذکر کردید تجارب شخصی خودتون باشه.....
    قبول دارم که مشکلاتی داره اما نه به این فجیعی که شما ذکر فرمودید.به نظر حقیر کادیلاک سویل یکی از پیشرفته ترین سدانهای دهه 70-80 میلادی بود و درعین حال نسبت به خودروهای هم دوره خودش پیچیده و نهایتا تعمیر و نگهداری و سرویسش پر هزینه و پر دردسر بود و عموما مکانیک ها طرفش نمی رفتن و یا آپشن هاشو غیر فعال و کور می کردن.ضعف نمایندگی دلیل بر بد بودن یه خودرو نیست.البته منظورم مقایسه یه خودروی سدان پر آوازه مثل سیویل با یه اس یو وی تقریبا نوپا و گمنام نیست ولی متاسفانه و ضعیت سرویس دهی و خدمات بعد از فروششون به هم خیلی شبیه هست.وضعیت این دو خودرو از جهاتی به هم نزذیک و شبیه هست.یا خودروی رنجرور که اونم به خاطر کمبود قطعه و مکانیکش معمولا به رنج آور تبدیل میشه با اینکه یه اس یو وی سرشناس هست...
    به نظر من بزرگترین مشکل موسو خدمات پس از فروش ضعیف و قیمت بالای قطعات مصرفی به دلیل انحصاری بودن هست.لازم به ذکر هست که کمپانی سنگ یانگ با عرضه کردن مدلهای چیرمن-کوراندو-کایرون-آکتیون- رکستون که همگی از قطعات فنی مشترک استفاده می کنند توی بازار خودروی ایران حضور داره....
    سلام
    دوست عزیز و گرامی نام کاربری من هم در فروم پی هالز هم در تی تی با نام mohammadrezaef هست که در اینجا به اشتباه moammadrezaef تایپ کردم!! در پی هالز هم مدیر بخش خودرو هستم .
    انتظار هر مدل برخورد را داشتم به غیر از اینکه به بنده تهمت بزنید و انگ درغگو بودن اینکه تجربیات خودم نباشد.امیدوارم مدیریت فروم رسیدگی کنند.
    این عکس خودرو خودم که بعضی هاش رو در تی تی نشون ندادم منطقه اش هم مربوط به خراسان رضوی-سبزوار-طبس هست. دقیقا" 20 کیلومتر به سمت جنوب شرق سبزوار:

ضمنا" دوست عزیز فکر میکنم حق دارم تجربیات خودم را در هر فرومی که خواستم مو به مو و واو به واو کپی پیست کنم اینطور نیست؟؟
    خوش باشید.
    mohammadreza

مدیرکل سایت

[ ]

دوست عزيزم ورودت را به سايت تبريك ميگم
    اما در مورد مواردي كه عرض كرديد من روي هيچ خودرويي تعصب ندارم و نگاه خاصي هم ندارم.
    اما در مورد موسو اينكه نمايندگي ضعيفه و لوازم كمياب درسته اما باز هم لوازم پيدا ميشه و كار مشتري راه ميفته...
    در مورد مشكلات خودرو تقريبا 25 هزار كيلومتر سوار ماشين شدم و فقط آب و روغن و بنزين زدم البته ماشين هم سالم بود در حدود 35 تا فقط كار كرده بود ،البته بگم شايد نفرات قبلي فشار بسيار زيادي به خودرو وارد كرده بودند و كلي دردسر درست كرده بودند اما من با توجه به نمونه هايي كه ديدم كه اكثرا سالم بودند مشكلي نديدم اما ماشيني را هم ديدم كه آوردند كارگاه 50 هزار كبلومتر كاركرد داشت از abs تا گاردان ايراد داشت خوب مشخص بود كاركرد ماشين را كم كردند و اون ماشين حداقل 400 هزار كيلومتر كاركد داشت.
    در صورتي كه اين بلايا را زماني سمند بر سر من آورد و شانس در داشتن ماشين هم فكر كنم دخيل باشه..
    يزدان را سپاس

بازسازي خودورهاي دوديفرانسيل و كلاسيك ،تعمیرات و خدمات فنی تمامی خودروهای دودیفرانسیل ،فروش انواع وينچ ،جك هاي ليفت و تجهيزات آفرود،شیشه برقی پاترول+کمک فنرگازی،کمک فنر تمامی خودروها ، سری جدید،تعداد محدود،شيب سنج و ارتفاع سنج ،اينورتور 12 به220 ،كيت ارتفاع ،شمع هاي ايريديوم و پلاتينيوم سري جديد ،انواع روغن هاي اصل امريكايي :

تمامی محصولات و ادوات آفرود ،سفر ،کمپینگ در:

فروشگاه 4x4iran

اتوبان رسالت - مجتمع تجاری دنیای نور - ط اول - واحد 25
    از 9 صبح تا 21 حتی روزهای تعطیل

09192160060

صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)