PDA

مشاهده نسخه کامل : اطلاعات در مورد لندکروز مزایده ای

kambiz
۲۱-۰۹-۱۳۹۱, ۲۱:۵۹
با عرض سلام خدمت دوستان می خواستم یه سری اطلاعات در مورد این مدل تویوتا اگه کسی داره بگه در ضمن یکیش هست به نظرتون حدود قیمتش چنده یه جا هست می خوام بدونم قیمت مزایدهایش چنده چند بزنم و اگه هر اطلاعاتی دارین بگین ممنون

سید مرتضی
۲۱-۰۹-۱۳۹۱, ۲۲:۳۳
کاش مدلش رو بگی ؟

فقط تویوتا
۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۱۴:۵۹
اقا من ازاین ماشین البته مدل 1992 موتور سه اف یه مزایده غیرقابل شماره گذاری خریدم هشت تومان بعد فروختم نه تمان الان صاحبش یه خورده تمیزش کرده میگه 13 ولی هنوزهم بدون سندوشمارست

اگه مدلشو میگفتی همه چیزو درموردش بهت میگفتم چون من کارم تویوتاست .خودم اوراق فروشی دارم

kambiz
۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۲۰:۱۰
سلام این ماشین مدلش 2002 و2003 موتور4500 سی سی 24 سوپاپ سال1381 از بندر وارد شدن و برای بعضی ارگانها مثل سپاه -آمبولانس - ارتش و کنسولگری ها و سفارتخانه ها و کلاً نیروهای مسلح بدون آپشن هستند یک کولر 2 بخاری تمام شیشه ها و آینه دستی دنده دستی و ساده ساده هستند این مدلی که من می خوام بگیرم 2003 هستش .مزایده و پلاک سیاس130 هزارتا کار کرده رنگ معلوم نیست داره یا نه

yadi
۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۲۱:۳۳
فکر می کنم دیگه کمتر از 60 تومن نباشه...اتاق fzj100لندکروز حرف نداره...این اتاق با کد امکانات gمعروف به un که علاوه بر un..دست نیرو انتظامی و هلال احمر هم بود....

Artavil offroad
۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۲۳:۱۳
دادا دقیقا سوالات و اطلاعات مورد نیازتونو بفرمایید!

Gxr:

تا 2005 چراغ جلو 2 تیکه 2006 یک تیکه2007 و 2008 یک تیکه کریستالی بهشون لکسوسی هم میگن

که همون پرشیایی خودمونه!!

چراغ عقب تا 2005 3 رنگ مدل بالاتر ها قرمز و سفید و قرمز و شیشه ای

موارد ضعف در فروششون :

زیر مدل های 2006 - مدل های درب عقب چپ و راست بازشو -زاپاس پشت ها

سپر جلو کوتاه ها-دنده ای ها - مدل های بدون آپشن - مزایده ای ها - تودوزی طوسی هاو..

زیاد طرفدار ندارن و بدفروش تراند

تا 2005 روشون موتور 4500 شش سیلندر خطی 24 سوپاپ یا همون 4.5 خودمون و 2005 به بالاها

موتور 4200 v6 24 سوپاپ خورجینی همونی که روی پرادو 6 سیلندر هست روشون نصب شده

از 2006 به بعد موتور 8 سیلندر هم با کد vxr ارائه شده که از نظر فنی و امکانات کلا یه خودروی دیگس!!

kambiz
۲۳-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱
ممنون از همگی به خاطر اطلاعاتشون فقط قیمت برا مزایده چند بزنم تا به اسمم در بیاد و قیمت قطعات چطوره تا این ماشین ماشین بشه در حد معمول

farshid
۲۳-۰۹-۱۳۹۱, ۱۳:۰۴
دوست عزیز این خودرو بسته به تمیزی از 35تا60 میلیون قیمت دارند از سال 1998 تا 2004 تولید شده و چون برای مصارف نظامی و ***** خریداری شده در عقب به صورت دوتکه میباشد و بسته به نوع سفارش در دو نوع gوgx ارائه شده که مدل un همه g هستند که دارای کولر، هیدرولیک و دوعددباک میباشد اما سفارش فرماندهی از نوعgx هستش که علاوه بر موارد فوق شیشه و آینه و آنتن برقی هستش که واقعا دوست داشتنی و بیصدا و پر قدرت هستند و درکل این نوع خودرو تا سال 2004 به این شکل و با دو مدل در عقب تولید و در مدل های gوgxوgxrوvxr تولید شد که مدل vxr آن هشت سیلند به حجم 4700 بود و در سال 2005 تا 2007 مورد بازنگری یا *** لفت شد و در سال 2008 به بعد کلا نسلش عوض شد که در این سال موتور خودرو که قبلا 4500 با کد1fz بود به موتور 4000 وی تغییر یافت و مدل هشت سیلندر هم در دو نوع 4700و5700 تولید میشه و همکنون در سال 2012 باز هم مورد بازنگری یا *** لفت قرار گرفته

amir hossein
۲۸-۰۹-۱۳۹۱, ۲۱:۰۲
دوست من لطفا اطلاعات بیشتر بدهید.

من خریدار هستم.

Artavil offroad
۲۸-۰۹-۱۳۹۱, ۲۱:۳۲
دادا شما دقیقا بفرما اطلاعات چی میخوای؟؟

kambiz
۲۸-۰۹-۱۳۹۱, ۲۲:۰۴
با سلام فقط می خوام بدونم چند بزنم تو مزایده در بیاد به اسمم البته معقول آخه من یکی دوبار رفتم مزایده های مختلف بعضی ها نمی دونم جو گیر می شن یا حالشون خوب نیست یه مزایده رفتیم برا سپاه بود چند نوع ماشین بود یه پاترول مدل78 چهار در بود داغون هیچی نداشت یعنی مدتها بود خوابیده بود اتاق و همهچی داغون رادیاتور به زور داشت 500.000 کیلوتر هم راه رفته بود من میخواستم 1.700.000 تومن بزنم نمی دونم اونی که خرید حالش خوب بود یا نه 4.800.000 خریدش آخه مزایده حضوری بود اون ماشین حداقل حداقل 6.000.000 خرج داشت البته این موضوع ماله پارساله که یه پاترول 4 درب سالم تو اون مدل 7 یا 7.5 می ارزیدبه این خاطر گفتم معقول حالا بچه لطف کنن یه قیمت بگن که تو مزایده بزنم بعدش هم اون ماشین سوار شوم آفرود وآنرود

Artavil offroad
۲۹-۰۹-۱۳۹۱, ۰۰:۴۶
دادا اگه شما از اون لحاظ بخوای که اونو اصلا نمیشه گفت!!

چون هزار و یک عامل برای قیمت گذاریش لازمه بررسی بشه

مثلا اغلب تو این طور مزایده های دولتی کلیهء عوارض و مالیات ها از سال ساخت

و مهمتر از اون تعرفهء گمرکی روز برای ماشین های وارداتی که خودشون معاف بودن!

که باید پرداخت بشه و جریمه های بیمه و ...

هزینهء شماره گذاری پلاک شخصی و پارکینگ و هزاران هزینهء دیگه به عهدهء

خریدار هست که اینها همه باید طبق متن فرم مزایده بررسی بشن!

عوامل قیمت خود ماشین که خودش داستانیه!

البته تو پست ماقبل یه اطلاعاتی درمورد خرید و فروششون تو بازار خدمتتون عرض کردم

تازه نوبت میرسه به هزینه های اصلی که زیر و روی میز قرار دارند + قند و نبات و چای و...

مثلا فلانی یه تومن میگیره تاشما کارت راه بیوفته و بتونی ماشینی روکه خودت 2500 زدی رودربیاری!!

که این خودش 40% قیمت مزایده شد!!! ضمنا فراموش نکن که به یه نفری هم باید 400-500 گردن

بگیری که قیمت بالاتر رو برات بخونه تا یارویی که زده بود 2470 شمابزنی 2500 !!!

درثانی مگه برنده شدن تو مزایده با دادن قیمته؟؟!!

....

http://www.pic4ever.com/images/trenchcoat.gif

shafi.noorbakhsh
۲۹-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷
دادا اگه شما از اون لحاظ بخوای که اونو اصلا نمیشه گفت!!

چون هزار و یک عامل برای قیمت گذاریش لازمه بررسی بشه

مثلا اغلب تو این طور مزایده های دولتی کلیهء عوارض و مالیات ها از سال ساخت

و مهمتر از اون تعرفهء گمرکی روز برای ماشین های وارداتی که خودشون معاف بودن!

که باید پرداخت بشه و جریمه های بیمه و ...

هزینهء شماره گذاری پلاک شخصی و پارکینگ و هزاران هزینهء دیگه به عهدهء

خریدار هست که اینها همه باید طبق متن فرم مزایده بررسی بشن!

عوامل قیمت خود ماشین که خودش داستانیه!

البته تو پست ماقبل یه اطلاعاتی درمورد خرید و فروششون تو بازار خدمتتون عرض کردم

تازه نوبت میرسه به هزینه های اصلی که زیر و روی میز قرار دارند + قند و نبات و چای و...

مثلا فلانی یه تومن میگیره تاشما کارت راه بیوفته و بتونی ماشینی روکه خودت 2500 زدی رودربیاری!!

که این خودش 40% قیمت مزایده شد!!! ضمنا فراموش نکن که به یه نفری هم باید 400-500 گردن

بگیری که قیمت بالاتر رو برات بخونه تا یارویی که زده بود 2470 شمابزنی 2500 !!!

درثانی مگه برنده شدن تو مزایده با دادن قیمته؟؟!!

....

http://www.pic4ever.com/images/trenchcoat.gif

ایول داداش واقعا حرفاش درسته برنده شدن تو مزایده با دادن قیمت نیست باید بالاترین قیمت رو بدونید من خودم تو مزایده 8 سال پیش یه پژو 405 برنده شدم که با زد و بند تونستم برنده بشم و از بالاترین قیمت خبر داشتم.
در ضمن این تویوتایی که شما میگید واقعا ماشین فوق العاده ای هست امیدوارم بتونی به قیمت مناسب بدستش بیاری. واقعا زیباست .

kranika
۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۳:۳۷
اقا کسی ماشین مزایده ای نیروهای مسلح سپاه ارتش غیره داره.من خریدارم.حتمی

Haman
۲۶-۰۱-۱۳۹۲, ۱۴:۰۱
اقا کسی ماشین مزایده ای نیروهای مسلح سپاه ارتش غیره داره.من خریدارم.

reza zamanian
۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱
با سلام فقط می خوام بدونم چند بزنم تو مزایده در بیاد به اسمم البته معقول آخه من یکی دوبار رفتم مزایده های مختلف بعضی ها نمی دونم جو گیر می شن یا حالشون خوب نیست یه مزایده رفتیم برا سپاه بود چند نوع ماشین بود یه پاترول مدل78 چهار در بود داغون هیچی نداشت یعنی مدتها بود خوابیده بود اتاق و همهچی داغون رادیاتور به زور داشت 500.000 کیلوتر هم راه رفته بود من میخواستم 1.700.000 تومن بزنم نمی دونم اونی که خرید حالش خوب بود یا نه 4.800.000 خریدش آخه مزایده حضوری بود اون ماشین حداقل حداقل 6.000.000 خرج داشت البته این موضوع ماله پارساله که یه پاترول 4 درب سالم تو اون مدل 7 یا 7.5 می ارزیدبه این خاطر گفتم معقول حالا بچه لطف کنن یه قیمت بگن که تو مزایده بزنم بعدش هم اون ماشین سوار شوم آفرود وآنرود

سلام ، یک سوم قیمت میانگین ماشین در بازار ، اگر هم ماشین خیلی سر حال و سالم هست به دلخواه یه مقداری بهش اضافه کن

adel
۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۱۶:۴۲
سلام به همه ی دوستان...
اطلاعاتی که دوستان دادن همشون مهمه
ولی جز اینکه از بالاترین قیمتی که دادن با خبر باشی تا تو مزایده برنده بشی هیچ راهه دیگه ای نداری...راه اونم اینه که باید تو سازمانی که دارن ماشینو به مزایده میزارن آشنا داشته باشی و اون بهت اطلاعات بده خودت هم آخرین کسی در آخرین دقیقه ای باشی که داری قیمتتو مینوسی...من خودم زیاد شرکت کردم با این طرز برنده شدم...

Haman
۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۲۲:۲۸
اقا کسی ماشین مزایده ای نیروهای مسلح سپاه ارتش غیره داره.من خریدارم.

M.GALAXY
۲۷-۰۱-۱۳۹۲, ۲۲:۵۷
سلام دادا توی مزایده معلوم نمیکنه که
ولی یه توضیحی بدم . در مزایده ها معمولا کلی جنس از قببیل خودرو سبک سنگین ماشین های راه سازی متور اهن الات و کلی چیزای دیگه هست که فکرشو نمیتونی بکنی . ومعمولا کسای که برای خرید و برنده شدن مزایده میان یک پارت رو قیمت میدن مثلا پارت خودروی سبک که شامل 50 دستگاه خودروی سواری و وانت میشه . که از روی قیمت کارشناسی شده باید بالاتر باشه حالا هرکی قیمت بالا تر بزنه برنده .حالا منظورم چی بود اینکه خیلی سخت میشه یدونه ماشین رو قیمت داد چون حتا شما اون ماشین رو 20 ملیون قیمت بزنی ولی شخصی دیگه بیاد و کل اون 50 تا ماشین رو که شامل اون ماشینی که شماهم قیمت دادی میشه رو هر ماشین 10 ملیون بده کل ماشین ها رو به اون میدن چون همه رو باهم قیمت داداه ولی شانسی هست شاید برنده شدی .البته میشه با کمی چرب کردن سیبیل برگذار کنندگان اون ماشین رو قبل از مزایده برنده شد