PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع راهنمایی برای خرید خودروی دو دیفرانسیل

maccimus
۴-۰۹-۱۳۹۰, ۲۱:۱۰
سلام من میخوام یک خودروی دو دیفرانسیل بخرم که فقط در حد تفریحات آخر هفته مثل کوه و رودخونه و ... جواب بده نمیتونم زیاد هزینه کنم نهایت در حد 5 میلیون تومن اما نمیدونم چی بگیرم؟ جیپ:confused: یا لندرور :confused: اصلا میشه به اینقدر پول یه اینطور ماشینی گرفت یا نه؟ اگه بگیرم میتونم از پس خرجش بر بیام یا نه؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون

arminjeepi
۴-۰۹-۱۳۹۰, ۲۱:۲۸
سلام دوست عزیز تو این رنج قیمت این انتخابارو داری:
لندرور. جیپ صحرا . جیپ کاام. پاژن موتور سانتانا یا موتور z لنکروز 2f
باید ببینی نزدیک شما وسایل کدوم راحت تر گیر میاد افرود حرفه ای بخوای کاام واقعا سر سخته اما ماشین تو شهریو روزای تعطیلیه صحرا اگه تمیزش گیرت بیاد ماشینه خوبیه با 4.5 میتونی یه صحرای مدل 77 تمیز بگیری و با 5 تومن یه پاژن 3 در که بستگی به سلیقت داره لندکروز مصرفش بالاست 6 سیلندره
سمته شهباز و توسنو اینا نرو که وسایلش کم شده اولویتتو بزار صحرا تو 3 تومنم میشه گیر بیاری 16 سوپاپش شتاب خوبی داره اما لوازم موتوریش گرون تره

ali_70
۴-۰۹-۱۳۹۰, ۲۲:۴۰
اینطور ماشینا که 20 تا 30 سال از عمرشون می گذره ،بیشتر به مراقبت نیازمندند،پس نباید توقع بالایی داشته باشید.
در صورت خرید ،هم می بایست خیلی از قطعات تعویض گردند.
مصرف لندکروز اونقدر ها هم بالا نیست، فکر کنم صدی 20(دقیق نمی دونم).اما لندروور با 4 سیلندر صدی 18 مصرف می کنه(باک لندروور 20لیتره،البته می شه یه باک دیگه نصب کرد) و دیگر اینکه سفر با لندروور در سفر های بین شهری نیازمند صبر بالایی است ،(حداکثر سرعت مطمئنه لندروور 90 کیلومتر بر ساعت است)

armanha
۵-۰۹-۱۳۹۰, ۱۴:۱۹
salam doostan man mikhastam bebinm musso bekharam behtare ya perado az hame lahaz

Patrol270
۵-۰۹-۱۳۹۰, ۱۵:۲۸
dooste aziz in do mashin az lahaz gheimat tafavote ziadi ba ham daran aslan ghabele moghayese nistand az hame lahaz shoma ba poole ye perado 4 silandr mitooni 3ta moso 6 silandr bekhari!!!!!!!!

maccimus
۵-۰۹-۱۳۹۰, ۱۶:۱۹
اینطور ماشینا که 20 تا 30 سال از عمرشون می گذره ،بیشتر به مراقبت نیازمندند،پس نباید توقع بالایی داشته باشید.
مصرف لندکروز اونقدر ها هم بالا نیست، فکر کنم صدی 20(دقیق نمی دونم).اما لندروور با 4 سیلندر صدی 18 مصرف می کنه(باک لندروور 20لیتره،البته می شه یه باک دیگه نصب کرد) و دیگر اینکه سفر با لندروور در سفر های بین شهری نیازمند صبر بالایی است ،(حداکثر سرعت مطمئنه لندروور 90 کیلومتر بر ساعت است)
سلام علی جان
ممنون از راهنماییت میدونم استفاده از این تیپ ماشینها خرج بالایی داره هم نگهداریش هم استفادش و هم مصرفش
ولی من این ماشینو فقط برای استفاده آخر هفته ها در حد گشتن تو طبیعت اطراف شهرمون میخوام و قصد مسافرت بین شهری با اونو ندارم چون اصلا نمی ارزه
نه اینکه فکر کنی وضع مالیم خوبه و برای مسافرتهای بین شهری ماشین دیگه ای دارم نه بخاطر کارم وقت برای اونطور مسافرتها ندارم برای تو شهر هم یه موتورسیکلت دارم که جواب کارامو میده
بهرحال ممنون از راهنماییت منتظر راهنماییهای بعدیت هستم

ali_70
۵-۰۹-۱۳۹۰, ۱۷:۱۲
اول از همه ،وقتی سوار موتور می شید خیلی مواظب خودتون باشید،کلاه یادتون نره،مخصوصا تو این فصل که زمین لغزنده هست.
با 5 تومن هم فکر کنم بشه پاترول 4 در 6 سیلندر تمیز پیدا کرد که فنیش سالم باشه

موردی که دوباره باید بهش اشاره کنم صحبت آرمین جان هست،باید اول پرس و جو کنید ،ببینید تو شهرتون مکانیک و قطعات کدوم ماشین بیشتر پیدا می شه (شرط اول آفرود)
و بعد از اون هم رجوع کنید به خاطرات کودکیتون،ببینید کدوم ماشین بیشتر به دلتون می شینه،برای مثال یکی در گذشته پدرش لندروور داشته،یکی قبلا تو اداره ی پدرش پاترول دیده و ...
در آخر هم 1 تا 2 تومن(بستگی به ماشینش داره،شاید هم بیشتر)،برای هزینه های فنی،بیمه کنار بگذارید.

maccimus
۵-۰۹-۱۳۹۰, ۲۲:۴۸
سلام آرمین جان
ممنون بابت اینکه اولا امیدوارم کردی که با 5 میلیون تومن میشه اینهمه ماشین گرفت البته یکیشو
دوما اینکه این همه راهنماییم کردی برای خرید ماشینی که میخوام بگیرم
من حتما به توصیه های شما عمل میکنم هم قبل از خرید در مورد لوازم یدکی و مخصوصا تعمیرکار تو شهر خودمون هم در موقع خرید که چه ماشینی بگیرم که پولمو هدر نداده باشم و مطمئن باش در موقع خرید بی زحمت نمیذارمت در ضمن اگه میشه در مورد جیپ صحرا بیشتر توضیح بده قیمتش که خیلی خوبه نهایتش بقیه اون پولو خرج موتور بعدهم ظاهرش میکنم فقط اینکه گفتی لوازم موتوریش گرون تره من اگه یه بار یه خرج کلی برای موتورش بکنم که رو پا بیاد تا کی برام خرج نمی تراشه؟

در ضمن من خراب این سهمت از زندگی ام فندک و سیگارتو پایم البته تا اون موقعی که من باهاشون حال کنم نه اونا با من فقط جای جیپش خالیه که اگه خدا بخواد اونم قراره قسمت بشه...
بازم ممنون

maccimus
۶-۰۹-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳
علی آقا دوباره سلام
ممنونم ازت از اینکه به فکر منی بابت موتور سواری راستشو بخوای تقریبا یه ماهی هستش که موتورم زیر راه پله داره استراحت میکنه آخه هوا سرده و اگه سوار شم به دردسرهای بعدش نمی ارزه
به پیشنهادت در مورد خرید پاترول فکر کردم شما میگی با 5 تومن میشه یه پاترول پیدا کرد که فنیش سالم باشه با این حساب ظاهرش حتما خرج بر میداره که هیچ شما در آخر صحبتات گفتی که 1 تا 2 تومن برای هزینه های فنی و بیمه کنار بذارم با این حساب باید 6 تا 7 میلیونی برام خرج برداره که فکر نکنم بتونم از پسش بر بیام ...

arminjeepi
۶-۰۹-۱۳۹۰, ۰۸:۵۱
فدات شم رفیق من خودم که جیپمو اون هفته فروختم ببین صحرا ماشین خوبیه هنوزم تو بورسه لوازمش هست و از همه مهم تر مدلای 77 بعضیاشون هم کولر دارن و ترمزاس جلوشون دیسکیه که ادم تفاوتو احساس میکنه یه دونه هست حیف ماشین اراکه مشکیه ماشین تمیزیه فنیش مگنتم کرده خودش گزاشته 4.5 شاید کمتر بده عکساشو خواستی ببینی برو
اینو ببینhttp://www.tt.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=189&t=66560 نوشته فروش جیپ صحرا ببین
قیمت صحرا اینه به قیمتای توی اینترنت توجه نکن یارو کاام زده 11 تومن ههههه اخه....
پاترول 15 تومن یا صحرا 7 تومن!!!!!! قبلش چیزی خواستی بگیری یه عکس ازش اینجا بزار حتما من کوچیکتر ازونم نظر بدم اما دیگه 5 ساله همه زندگیمونو دوستامون شدن شاسی بلند سوار علی جانم که استاده منه اقا این امضای 4 حرفی مام خاطر خواه پیدا کرده ها

raminarti
۶-۰۹-۱۳۹۰, ۰۹:۲۸
سهم من از زندگي يه جيپو يه فندكو يه سيگار!!!

ali_70
۶-۰۹-۱۳۹۰, ۱۴:۴۵
این تاپیک می بایست زودتر از این ها راه اندازی می شد.
با تشکر از ماکسیموس عزیز

دوستان عزیز من بعد،می تونید سوالات خود را در رابطه با خرید خودرو های دو دیفرانسیل در این پیج بپرسید

قبلا یکی از اعضا درخواست مقایسه بین پاترول و پاژن رو داشتند
خدمت شما دوست عزیزم عارضم که:
اول لندروور
از بدو خلقت بشریتhttp://patrol.ir/images/icons/icon10.gif تا سال 69 ... موتور 2250 سی سی
بعد پاژن
از سال 70 تا 73 موتور 2500 سانتانا (ملقب به موتور قرمز) گیربکس 4 سرعته سانتانا
از سال 73 تا 77 ( یا 78 ) موتور2500 و گیربکس 5 سرعته
از 78 تا 82 موتور 2400 ، z24 ، پاترول و گیربکس پاترول ( و بعضاً 5 سرعته هیوندای )
از 82 به بعد هم پیشرانه 3000 شش سیلندر و گیربکس 5 سرعته هیوندای ...

اطلاعات دقیقی از موتور سانتانا ندارم
حجم : 2495 سي سي ، ماکزيمم قدرت 62 کيلووات (84 اسب بخار) در 4000 دور ، و ماکزيمم تورک 181 نيوتن متر در 200 دور با نسبت تراکم 8:1 . اين موتور ديفندرهاي مدل 92 هستش

به فکر موتور سانتانا نباشید،اکثرشون مزایده ای هستن و طبعا رس ماشین رو کشیده اند
با بودجه ی 1 الی 5 تومن می تونید مدل های وانت(نیم تن)و 7 نفره(3 در) رو پیدا کنید(از مدل 70 تا 77)

گیربکس 5 سرعته ی اون هم استهلاک بالایی داره،بطوری که بعد از چند وقت ترجیح می دید،گیربکسش رو با نوع 4 سرعته تعویض کنید
و همینطور کاربرات اون،مدام از تنظیم خارج می شه

دقت کنید که حتما خودروی مذکور دارای هیدرولیک فرمان باشد،(نصب با قطعات نو از 800 تا 900 تومن تمام می شود)
مدل هایی هم که هیدرولیک ندارند،فقط در صورت وجود یک استاد کار مطمئن نصب این قطعه توصیه می شه.(معمولا هم قطعات هیدرولیک پاترول و لندکروز رو روش سوار می کنن)

در رابطه با صحبت یکی از دوستان در رابطه با پاژن دو کابین با موتور پاترول صحبتشون صحت داره،مرتب فکرمی کنم طی سال های 80 81 این نوع پاژن رو تولید کرد

در کل مرتب هر سال از یه جایی قطعات تهیه می کرده

به مدل پاژن موتور پاترولی هم می شه فکر کرد،اما اونقدرا اصالت نداره(البته اینو بهتون بگم،خود لندروور هم موتور های مختلفی رو طی سالیان روی دیفندر قرار داده)

اگر حوصله ی بازسازی رو دارید،پیشنهاد من خرید یک پاژن 3در مدل 70 71 هست،بعد از اون هم تعویض موتور با نوع z24 پاترول و باقی قضایا...

به صحرا هم می تونید فکر کنید(در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم)یه صحرای تمیز رو هم می تونید با بودجه ی 5 تا 6 تومن تهیه کنید،البته من باز پاترول رو به صحرا ترجیح می دهم

واما پاترول
نکته ای که پاترول از سایر رقبا متمایز میکنه،داشتن کولر و هیدرولیک به صورت فابریک هست(همین دو تا وسیله کم چیزی نیستنا!!!)بعد از اون استایل و رخ پاترول هست ،چه نمای خارجی و چه نمای داخلی .این دو مورد بود که باعث شد من عاشق پاترول بشم،یکی ظاهرش و دومی صدای موتورش.پاترول هنوزه که هنوزه شان خودش رو تو جامعه داره(با کلاس و پرستیژه)
چه داشبوردی داره،ساده و باوقار،شما روی دیگر شاسی بلند ها به اون صورت داشبورد مشاهده نمی کنید
از دیگر مزایای اون داشتن قطعات یدکی فراوون هست(شما حتی در دور ترین مناطق و روستاها،قطعات و مکانیک پاترول رو یافت می کنید،یکی از دلایلش می تونه وجود نیسان وانت(آبی)باشه).
البته جیپ صحرا هم قطعات یدکی زیادی داره

هنگام فروش پاترول ،شما مشاهده می کنید که مدل دو در اون دست شما رو تو پوست گردو نمی زاره،اسپرت خور بالایی داره،مصرف بنزین به نسبت پایین

برای خرید هم به سایت ها اینترنتی مثل iranmashin.com و bama.ir و maashin.com و ... مراجعه کنید(البته قیمت های اینترنت معمولا بالا هستند)
و مورد بعدی پیگیری نیازمندی روزنامه همشهری تهران هست
این لینک رو حتما مطالعه کنید:
http://www.4x4iran.com/showthread.php?t=26

نقل قول صحبت آقای پرسیکا
دوست عزیز.خرج پاترول 4 درب از 2 درب به مراتب بیشتره.البته مصرفشون انقدر فرق نمیکنه(در شرایط استاندارد 2لیتر) که اونم با توجه به حجم بیشتر و قدرت بیشتر معقولانه هست.اما لوازم یدکی موتورهای 6سیلندر p40به مراتب گرونتر و نایابتره.باتوجه به ژاپنی بودن موتور.اما 4سیلندرها لوازمشون را مگا موتور هم تولید میکنه و قیمتش پایینه.اما 6سیلندر اکثر لوازم اون با برند نیسان موتور قیمتاش کمر ***ه ولوازم متفرقه اش هم بازم حتی از لوازم اصلی 4سیلندر گرونتره.چون همه وارداتی هستند.بنابراین به دوستانی که میخوان پاترول سوارشن و هزینه هم زیاد نکنن اصلا 6سیلندر پیشنهاد نمیشه.....

payam blazer
۷-۰۹-۱۳۹۰, ۱۸:۴۷
سلام ،لطفا راهنمایی کنید ،یک 2در مشکی 76 یک طرفش رنگه میگه 7200000 به نظر شما می ارزه؟؟؟؟؟؟ 9ماه بیمه داره
Attached Thumbnailshttp://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&d=1322465430) http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&d=1322465430)

payam blazer
۷-۰۹-۱۳۹۰, ۱۸:۴۹
سلام ،لطفا راهنمایی کنید ،یک 2در مشکی 76 یک طرفش رنگه میگه 7200000 به نظر شما می ارزه؟؟؟؟؟؟ 9ماه بیمه داره
Attached Thumbnailshttp://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&d=1322465430) http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&d=1322465430)

atoun
۸-۰۹-۱۳۹۰, ۲۰:۳۷
attached thumbnailshttp://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4891&d=1322465430) http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&stc=1&thumb=1&d=1322465430 (http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=4892&d=1322465430)

به نظر من 6 بگیری بد نیست ولی باید بدونی قبلش دست کی بوده ماشین مزایده ای نباشه اون قیمتی که شما میگی قیمت پرشه دیگه جای خرج کردن نداره دیگه هر چه خرج کنی واسش میشه ضررت

jimbo
۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳
در مورد باك لندروور اشتباه نميكني ؟ 20 ليتر !!!!!

AM7
۵-۱۰-۱۳۹۰, ۲۲:۱۰
سلام دوستان.
این پاژن 4.5 میلیون میعرضه؟
مدل 77
150000 کارکرده، یه سال هم بیمه داره
متاسفانه توضیحات بیشتری تو آگهیش نیست.:mad:
لینک آگهی:
http://www.bama.ir/خريد-خودرو/?ac160046-2/گوناگون-پاژن

متاسفانه نتونستم عکس بگذارم

pooria
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۲۰:۳۱
سلام بچه ها
من میخوام حداکثر تا یه سال دیگه یه جیپ صحرا تمیز (اگه پیدا شد) که روش کار نشده باشه بگیرم و روش یه سری کارا انجام بدم
میشه در مورد خرابیها و معایبش نسبت به ماشین های شهری مثل پراید و 405 و مصرف بنزین و موجود بودن قظعاتش در بازار و ارتقا دادنش (مثلا کم کردن مصرفش یا نرم کردن یا هیدرولیک کردن فرمونش) یه توضیحاتی بدین؟؟

arminjeepi
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۲۰:۵۲
سلام دوست عزیز
اگه خواستی بگیری حتما با ترمز دیسکی بگیرکه خیالت راحت باشه مدلای 77
مصرفشون حود 15 است که متغیره بستگی به لاستیکو کاربراتو .... غیره داره
لوازمش موجوده 16 سوپاپش شتابش بیشتره اما لوازشم موتوریشم گرون تره هیچ وقت با پراید و.... مقایسه نکن اینجور ماشینا به درد کسی میخوره که میخواد با ماشینش عشق کنه و پول عشقشو بده
اگه فنی نباشی اذیت میکنه اما صحرا تو این یه مورد از بقیه مناسب تره با یه بار خرج خوب 2 سالی خیالت راحته بلکه بیشتر

pooria
۱۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۷
اقا ممنون از توضیحات
فک کنم که من خودم یه ادم فنی باشم
چون:
1-رشتم مکانیک هست
2-و هم دوست دارم هر چیز و که خرابه خودم درستش کنم (دس به اچارم خوبه)
3-چراشو نمی دونم ولی از قیافه جیپ خیلی خوشم میاد(چه ربطی داشت!!!!!!!!!!!!!)

behnam_toa
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۰:۵۹
سلام به همه.از اون سوزوکی قدیمیا میخوام.سامورایی بود انگار؟ چنده؟ کجا پیدا میشه؟ :confused:

ali_70
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۳:۱۱
تو کرج من تا به حال دوتا دیدم،شنیدم تو قزوین هم می تونی پیدا کنی
اما به نظرم من سمتشون نرو،چون قطعات یدکیشون به هیچ وجه پیدا نمی شه تو بازار ،مگر اینکه برای کلکسیون بخوای

behnam_toa
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۲۰
یکی پیدا کردم یارو آدرس یه گاراژی روداد رفتم دیدم...اوه 5-6 تااز این سوزوکیا هست.تر گل ورگل.خودشون مکانیکش بودن و لوازمشم همه هست.دید مشتریم قیمتو بردبالا گفت 3 تومن.گفتم نه.برگشتم :d

reza_r
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۵
بهنام جان میشه شماره تلفن و آدرس این گاراجو بگی ممنون میشم.:o

mohamadi27
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۶:۰۴
اگر ميشه يكمقدار توضيح بدين چون من خودم سمند دارم ميخواستم اطلاعاتي كسب كنم نسبت به اين ماشين (رونیز) ميدونم تفاوتها زياد هست ولي خواستم بدونم تا چه حدي همون خشك بودن و فضاي اتاق. ممنون

1364
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۰:۰۵
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم سایت وخدمت فرید عزیز.یک سوال فرید جان؟از رونیز راضی هستی منم میخوام بگیرم.لطفا راهنماییم کنید با تشکر از شما و مدیریت عزیز:)

mohamadi27
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۸:۲۳
لطفا من رو راهنمايي كنيد در باره سواليي كه داشتمم ممنون

mohamadi27
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۲۰:۰۲
با سلام ببخشيد ميخواستم بدونم خشكي عقب رونيز چقد با سمندفرق داره ميدونم خشك تره تا چه اندازه.بعد فضاي صندليهاي عقب و جاي پاي عقب نسبت به سمند چگونه است

قندهاری
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۲۰:۵۰
با سلام ببخشيد ميخواستم بدونم خشكي عقب رونيز چقد با سمندفرق داره ميدونم خشك تره تا چه اندازه.بعد فضاي صندليهاي عقب و جاي پاي عقب نسبت به سمند چگونه است

در کل راحتی رونیز:
1_موقعیت راننده خیلی خوبه.فرمون و کلاچ فوق العاده نرم (به نسبت اوانته و زانتیا خیلی نرمتر).اولین بار که بشینی پشتش بخصوص از ماشینی مثل سمند لبخند رضایتت تابلو میشه از نرمی و روونی حرکت.
2_عقبش از سمند بزرگتره.فضای سرش خیلی زیاده .فضای پاش هم بیشتر از سمنده.
3_جلوی رونیز که خیلی نرمه و بازی داره عقبش هم به نسبت سمند که ماشین خیلی نرمیه خشکتره ولی به هیچ عنوان سرنشینهای عقب رو خسته نمیکنه.
در کل اگه از سمند بشینی پشت این ماشین کم اصطحلاکی و کم مصرفی و راحتی این ماشین نظرتو جلب میکنه.بخصوص تو جاده.

mohamadi27
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۲۱:۰۹
با سلام وتشكر فراوان.ممنون كه راجب رونيز اين مطالبو كفتين اگر اطلاعي راجب كاپرا هم دارين ممنون ميشم در اختيارم قرار بدين از نظر راحتيش و خشكيش و فضاي صندليهاي عقب و فضاي جاي پاي عقب ان

قندهاری
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۲۱:۳۰
دوست عزیز چون کاپرا سوار نشدم در مورد راحتیش چیزی نمیگم ولی میدونم به سخت جونی و مقاومت رونیز نیست.(یکی از دوستانم که تو بهمن خودرو بود این موضوع رو تایید میکرد.)
تو همین سایت برو تو تاپیک کاپرا دوستان اطلاعات کامل و بدرد بخوری دادن.

faridkaviani
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۲۲:۰۸
رونيز در كل پاترول خوشگله
مصرفش بالاست نسبت به سواري خشكه باز نسبت به سواري امكاناتشم به جز اينه برقي شيشه برقي هيچ چيز ديگه نداره و ارزونترين اس يو وي ايرانه
اين ماشين رو بايد عاشقش باشي برا خريدش اگر همينجور ميخواي ماشين عوض كني سمتش نرو ولي اگر عشق اس يو وي داري بخر و حالش رو ببر
موفق باشي

ali111
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۴:۲۵
اقا دیدم دوستان همه جمع هستن همه هم شاسی بلند سوار

اقا 1 سوال

جایه صندلی عقب پاترول چقدره؟؟؟؟ اگه مقیاس با 206 باشه خیلی بهتره

راستی هندلینگ پاترول 2 در چه شرایطی رو داره؟؟؟؟ تو پیچ هایه تند احساس شونه خالی کردن به ادم دست میده یا نه؟؟؟؟

خلاصه خیلی ممنون میشم 1 عزیزی بیاد از سیر تا پیاز پاترول رو بگه

1 مورد دیگه به نظر دوستان ادم مدل 72 بخره 5 ملیون 3 تومن خرجش کنه بیشتر می ارزه یا مدل 78 اینا بخری؟؟؟

منتظر کمکهاتون هستیم

قندهاری
۱۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۷:۴۶
دوست عزیز پاترول دو در فضای عقبش اندازه ی 206 هست.ادم از بیرون که هیکل ماشینو میبینه میگه اون تو دریاست ولی اینطوری نیست!!!!!
در کل عقب 206 راحت تره چون هم نرمه و خطر برخورد سر به سقف وجود نداره برای ادمهای قد بلند(اینو جدی میگم.چند وقت پیش عقب 206 یکی از دوستان بودم و سرم چند سانت تا سقف فاصله داشت.دیدم با سرعت داره میره که از رو یک سرعتگیر زرد رنگ بپره و من هم به هوای پاترول سرمو همچین اوردم پایین که به سقف نخوره و دوستانم یه دل سیر بهم خندیدن چون اصلا نیاز به این کار نبود :) )
و هم 4 دره (تا حالا اندازه پول یک رونیز پول کتونی نو دادم که موقع پاترول سوار شدن پاره شده).
در کل اگه فقط استفاده انرود داری و میخای با سواریها مقایسش کنی اصلا سمتش نرو که خودتو نفرین میکنی ولی....
اگه عشق شاسی بلندی و استفاده خارج جاده میخای بکنی برو دنبالش که بدجوری عاشقش میشی.با این چیزایی که بهت گفتم ماها عاشق پاترولهامون هستیم و هر وقت سوارش نشیم حالمون بده.
در مورد مدل هم به نظر من یک 78 آس بگیری بهتره.چون خوب بهت سواری میده و هر وقت بخای بفروشی بدون ضرر میفروشی ولی ماشین جم شده هم زود خودشو میندازه هم موقع فروش ممکنه ضرر سنگین بکنی.

mohamadi27
۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۲۱:۴۲
سلام كسي راجب راحتي اتاق كاپرا چيزي ميدونه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

ahmad_offroad
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۰:۵۵
سلام خدمت دوستان
کسی اطلاعاتی از لادا نیوا داره؟؟؟ واسه آفرود که فکر کنم خوب باشه... کم مصرف هم هست...
لوازمش چی؟؟؟ پیدا میشه؟؟؟

ahmad_offroad
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۳:۳۱
کسی از لادا چیزی نمیدونهههههههه؟؟؟

.احسان.
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۵:۱۰
لوازم فنی کمتر یافت می شه البته در پایتخت که همه چی پیدا می شه ولی لوازم تزیینی و بدنه اش فوق العاده کم یابه و در هوای گرم و خشک ایران همواره با مشکل جوش آمدن ماشین گریبانگیر هستید ضمن اینکه بسیار بدفروشه و قیافه جالبی هم نداره.....

behnam_toa
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۲۰:۲۷
بهنام جان میشه شماره تلفن و آدرس این گاراجو بگی ممنون میشم.:o
سلام.به این شماره زنگبزن.یارو چندتا داره.
09353723114
فکر کنم آقای قاسمی بوداسمش.اکه سوزوکی میخوای بهش زنگ بزن آدرس میده بهت

Hossein.Gh
۶-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲
سلام به همه.از اون سوزوکی قدیمیا میخوام.سامورایی بود انگار؟ چنده؟ کجا پیدا میشه؟ :confused:
http://iranmashin.com/index.php?module=show&id=35114&mashin

hippo
۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۴:۲۹
با سلام به دوستان من بابک از شمال هستم میخوام یه پاترول دو در جمع کنم شنیدم شظ سال 71 تا 77 متور z یا زاپن و یه سری هم مگا موتور درسته؟ دوست دارم ماشینم تک رنگ باشه ایا امکان تک رنگ کردن ای دو رنگ ها هست مثلا مشکی نقره ای. با تشکر

escobar
۱۹-۱۲-۱۳۹۰, ۱۶:۱۶
دوستان کسی fj40 خیلی تمیز یا بازسازی شده سراغ نداره :(

ali_70
۱۹-۱۲-۱۳۹۰, ۲۰:۲۵
تا اونجایی که شنیدم،تا سال 76 یا 77 موتور ها زد هستند
در ضمن می شه پاترول دو رنگ رو تک رنگ کرد (البته باید مجوزشو بگیرید)

دوست عزیز اگر در سایت نگاه بیاندازید ،یک یا دو مورد fj40 خواهید یافت(در بخش فروش)

masood4x4
۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۱۹:۵۵
پاترول مدل77 مشکی بیرنگ اتاق و شاسی سالم متور به شرت سالم بودن تودوزی نو همه چیز به شرت چند میرزه

masood4x4
۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۱۹:۵۷
لطفا زود جواب بدین تا از دستم نپره

masood4x4
۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۲۲:۰۳
aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mordabesayeha
۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۲۳:۰۴
درود
دوستان من میخوام یه شاسی بلند بخرم (جیپ صحرا یا پاترول وانت ....) لطفا اگه موردی دارید خبرم کنید تا 3 تومان در ضمن جاهایی که تو تهران اینجور ماشینارو میفروشن کجاست؟
مرکز فروش ماشین تو خیابون رجایی میشه پیدا کرد ؟
حکیمیه و نعمت آباد چطور؟

masood4x4
۱۸-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳
پاترول مدل77 مشکی بیرنگ اتاق و شاسی سالم متور به شرت سالم بودن تودوزی نو همه چیز به شرت چند میرزه
کسی نیست ما رو توخرید این ماشین راهنمایی کنه چند بخرم خوبه:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

aligorzin
۱۸-۰۱-۱۳۹۱, ۱۳:۵۵
آقا77 چند قیمت داده؟
پاترول رنگ داشتنش مهم نیست باید تمیز رو پا باشه
77تمیز بی خرج تا8تومن بگیره خوبه البته بازم بستگی به سرپا بودنش داره

mordabesayeha
۱۸-۰۱-۱۳۹۱, ۱۳:۵۷
دوستان کسی اگه هست یه کمکی به ما بکنه
تا 3 میلیون چی میتونم بخرم که بعدش پشیمون نشم (آفتابه خرج لحیم بشه)میدونید من خودم فنی هستم ولی اینجوری که متوجه شدم قطعات شاسی بلندا یا گیر نمیاد یا گرونه چی پیشنهاد میکنید که مصرف زیر 17 یا 18 لیتر باشه و با قیمت من بخونه و قطعات و میکانیکش باشه من تهران هستم تو محله مون تعمیرکار پاژن و لندور هست لطفا اساتید عزیز راهنمایی کنن

mordabesayeha
۱۸-۰۱-۱۳۹۱, ۱۴:۰۴
در ضمن تو سایتای فروش ماشین 2 ..3 مورد پیدا کردم مدل 74 تا 78 صحرا خدود 3 میلیون و پاژن مدل 74 حدود 4 تومان
در ضمن خودم علاقه زیادی به پاژن دارم
یه سوال دیگه آیا پاترول وانت و باقی شاسی بلدای وانت مالیات دارن مثل پیکان وانت؟

lohrasbi
۲۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۰:۱۷
سلام دوستان عزیز

من عضو جدید سایت هستم، و خیلی به مطالب سایت علاقه پیدا کردم.

امیدوارم بتونم توی برنامه های اردیبهشت شرکت کنم، البته هنوز برای آف رود خودرویی ندارم.

یه بلیزر مدل 58 ، 5700 سی سی دنده اتومات زرد تمام رنگ و یک جیپ km آلبالویی تمیز پیدا کردم، بلیزر 4 میلیون و جیپ 3.500 به نظرتون کدور رو بگیرم، هرطوری هست باید اینبار در کنار شما همراه تور باشم...
چند تا لینک از چند خودروی دیگه گذاشتم لطفا ببینید، همشون هم موجود هستند.

لینک آگهی ها

جیپ صحرا
http://www.istgah.com/fireview/kid_92/page_2/925984.html

جیپ km
http://iran-tejarat.com/Ads1201/555954.html

بلیزر
http://iran-tejarat.com/Ads1202/573057.html

پاژن
http://iran-tejarat.com/Ads1201/520770.html

جیپ km
http://iran-tejarat.com/Ads1202/249426.html

لطفا راهنمایی بفرمایید.

آیا کسی از اعضای سایت میتونه برای کارشناسی همراهیم کنه؟ هزینه کارشناسی رو هم بفرمایید.
سپاس

mghorbani
۲۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸
من اگه بودم جیپ رو میگرفتم،البته 3.5 یکم زیاده..

mohamad 4wd
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷
سلام به همه
اخيرا يك نفر پيشنهاد معاوضه با توسان به من داده
توسانش مدل ٢٠٠٩ مشكي
ميخاستم ببينم آيا اين ماشين مناسب آفرود هست يانه( هرچند كه قيافش آفسايده)
چون به نظرم امكانات آفرودش مثل پاترول نيست،فرق داره
فقط يه دكمه ٤wd و esp داره
اگه كسي اطلاعات بيشتري هم داره لطفا بهم بگه
ممنون

danipatrol
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۰
سلام دوستان عزیز
من بالاخره دارم پاتی گوگولیم بعد از کلی اذیت کردن میفروشم و میخوام رونیز بگیرم :ura1:
و 23 میلیون دارم و میخواستم بدونم با این پول رونیز تمیز و سالم میشه پیدا کرد؟؟
و موقع خرید رونیز به چه چیز هایی باید دقت کنم و چه چیزایی تو این ماشین مهمه * حتما باید سالم باشه؟؟؟!!!
مرسی از راهنمایی های خوبتون :)

قندهاری
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۲۰:۴۰
دوست من به خدا پشیمون میشی.نهایتا پاترول رو با یک پاترول دیگه عوض کن...

aligorzin
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۲۱:۰۹
من جای شما بودم بعد پاترول پیکاب میگرفتم.البته هرکسی یه سلیقه داره.سلیقه تمامی افراد قابل احتراوم هست.

danipatrol
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۲۱:۱۶
دوست عزیز چرا میگی پشیمون میشم؟؟

بعد اخه پیکاپ وانت من میخوام تو شهر سوار شم؟؟؟ :1:

persika
۸-۰۲-۱۳۹۱, ۲۲:۰۵
یه سواری بیریخت با ارتفاع بالاتر از حد سایر سواریهاست.تقریبا هیچ قابلیتی توی آفرود نداره...کمک سنگین هم نداره.....

pajan
۹-۰۲-۱۳۹۱, ۲۲:۱۶
این خودرو 4wd هست دوست عزیز.
از نظر کیفیت ساخت و مونتاژ در سطح خوبی هست.
و در آفرود هم اصلا با سواری قابل قیاس نیست.
ولی در تائید صحبت پرسکا بله حق با ایشونه و این خودرو کمک سنگین نداره و صرفا برای آفرود سبک کاربری داره برای مثال حرکت در کویر و ساحل .
این رو هم بد نیست بدونید که پاترول در کلاس suv بزرگ با قابلیت آفرود بوده و توسن یه suv کوچک آن رود میباشد. (یعنی مقایسه دو کلاس متفاوت که کار اشتباهی است)
با احترام

RoadRunner
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹
با سلام. یه تجربه کوچک رانندگی با این خودرو کا***ت تا پی ببرید توسان و سایر خودرو های مشابه در حقیقت یک 4x4 شهری هستند و در ضمن از امکانات بسیار خوب و موتور قدرتمندی برای این کار بهره میبرند مصرف در شهر حدود 17 و جاده 13 با موتور 2400 می باشد.
یکی از اصول امنیت در تردد های مسیر های آفرود سادگی هر چه بیشتر اجزای خودرو جهت عیب یابی و تعمیرات احتمالی می باشد ولی با وجود تجهیزات کامپیوتری و دستگاه دیاگ و دیباگر مطمئناً در شرایط سخت آب و هوایی و جغرافیایی و عدم دسترسی به خیلی از امکانات خودرو های کلاسیک و ساده در اولویت قرار می گیرند، هر چند منکر این موضوع نیستم ممکن است شما بتوانید با یک خودرو دیجیتالی 2012 از صحرای گوبی هم بدون مشکل بگذرید ولی احتمالات نقش مهمی در برنامه ریزی سفر دارد.

goldeagle
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳
با سلام خدمت همگی
من تازه عضو این سایت شدم.
میخواستم لطف کنید و راهنماییم کنید
من یه پاژن مدل 82 موتور پاترول با گیر بکس هیوندا پیدا کردم
ظاهرش خوبه ولی مثه اینکه گیر بکسش یه خورده مورد داره
مزایده ای بوده
9ماهم بیمه داره
طرف میگه 4200
به نظرتون خوبه با این مشخصات؟

saeid jeep
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳
باسلام به نظر من این کارو نکن چون این خودروها اصلامناسب آفرود نیستن آگه میخوای به نظرمن تویوتا لندکروزمدل93یا94 بگیرکه واقعا عالیه واسه آفرود،تازه قیافشم از ماشینای کره ای بهتره،اگه خواستی اطلاعات کامل باعکساشو واست بفرستم

saeid jeep
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱
سلام بچه ها من دنبال یه لندرورتمیزمیگردم،یه سوالم دارم لندرور6سیلندرم داریم

RoadRunner
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴
باسلام به نظر من این کارو نکن چون این خودروها اصلامناسب آفرود نیستن آگه میخوای به نظرمن تویوتا لندکروزمدل93یا94 بگیرکه واقعا عالیه واسه آفرود،تازه قیافشم از ماشینای کره ای بهتره،اگه خواستی اطلاعات کامل باعکساشو واست بفرستم
سعید جان عکس مشخصات و قیمت بده منتظریم

shafi.noorbakhsh
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۳:۴۳
توسان فقط يه سواري بزرگ شهري واسه كسايي كه دوست دارن شاسي بلند داشته باشند. به نظر من شاسي اين ماشين ( فاصله كف اتاق تا زمين ) هم خيلي بلند تر از سمند يا پژو نيست ( بازم ميگم يه سواريه بزرگه نه يه suv بزرگ)

shafi.noorbakhsh
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۳:۴۸
نه داداش نداريم . من كه تو هيچ مدلي نديدم بجزء اين پاژن جديدا كه موتور هيونداي گالوپر v6 روش نصبه

javad defender
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۴:۰۰
نه داریم تو مدل پایین ها تو سری های 51 تا 53 وانت های 1 تن و بعضی از سواری های استیشن داریم اما موتورش زیاد جالب نیست

danipatrol
۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۲۳:۵۵
دوست عزیز چرا میگی پشیمون میشم؟؟

بعد اخه پیکاپ وانت من میخوام تو شهر سوار شم؟؟؟ :1:

saeid jeep
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹
آقا ممنون از راهنماییاتون

shafi.noorbakhsh
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴
نه داریم تو مدل پایین ها تو سری های 51 تا 53 وانت های 1 تن و بعضی از سواری های استیشن داریم اما موتورش زیاد جالب نیست
داش جواد ديگه اين مدلي كه ميگي جمع شده فكر كنم تو موزه بايد دنبالش گشت ديگه قابل استفاده نيست

jimbo
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸
آقا اصلا اينطور نيست .
رونيز ماشين بسيار خوب و سرحاليه .ما تو ادارمون 2 تا داريم . و نميدوني چه بلاهايي سرش ميارن ولي آخ نميگه .
پيكاپ تيزتره اما خوب وانته و بدرد همه نميخوره .

mohamad 4wd
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰

اگه تو مشهد ماشين خوبي سراغ داري معرفي كن سعيدجان
من الان مشهدم،ميرم ببينمش

jahed
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۱۴:۰۸
با سلام من یه مدتیه بدجور دنبال لندرور نیم تن میگردم به چند تا از دوستان سایتم مزاحم شدم اما هنوز مورد مناسبی پیدا نکردم اگه کسی موردی خاطرش هست خوشحال میشم منو راهنمایی کنه - مدل ماشین زیر 70 باشه- با سپاس صفرنیا 09124153158

goldeagle
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۱۴:۲۷
با سلام خدمت همگی
من تازه عضو این سایت شدم.
میخواستم لطف کنید و راهنماییم کنید
من یه پاژن مدل 82 موتور پاترول با گیر بکس هیوندا پیدا کردم
ظاهرش خوبه ولی مثه اینکه گیر بکسش یه خورده مورد داره
مزایده ای بوده
9ماهم بیمه داره
طرف میگه 4200
به نظرتون خوبه با این مشخصات؟

Reza Roniz
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۱۴:۴۲
رونیز ماشین خیلی خوبی هستش . من حدود یکسال هست که خودم دارم ولی دوستان من چند سالی هست که دارن و خیلی راضی هستن برای همین منم خودم خریدم . ماشین من مدل 1382 وارداتی هستش بدون هیچگونه تصادفی . به قول فروشنده ای که من ماشینو ازش خریدم البته یک خانم بودش می گفت که زاپاسش هنوز استفاده نشده و حدود 90000 کیلومتر راه رفته و تقریباً همه چیزش سالم هست ولی خوب هر ماشینی که چند سال راه بره کمی خرده خرج داره که مهم نیست . راستی با یک مقدار خرجی که براش کردم از جمله ضبط ، دوربین و . . . حدود 25 میلیون برای من درآمده . در کل من خیلی راضی هستم بخصوص تو مسافرت

91751amir
۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۲۱:۴۵
سلام
دوستان پیکاب مدل ۸۰ کم کارکرد رنگ سفید بدون تصادف و بدون رنگ فنی سالم پیدا کردم قیمت این ماشین چند میتون باشه؟

only_y2d
۲۷-۰۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳
من دنبال پاژن میگردم.
به نظرتون این چه جور ماشینی میتونه باشه ؟
http://www.maashin.com/car/ads/ad_2159.html

arasharvin
۷-۰۴-۱۳۹۱, ۱۳:۱۴
سلام بچه ها من دنباله یه پاترول خیلی تمیزم با موتور ژاپن 4 سیلندر بدونه رنگ باشه کم کارکرد
و سالم سالم بودنش برام از همه چیز مهمتره
اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید

nightmare
۲۳-۰۵-۱۳۹۱, ۲۲:۴۱
سلام دوستان من امروز 1 لندکروز 93 موتور 4500 فول یشمی بدون رنگ کارکرد 295000
قیمتشم میگه 35000000
نظر بدید لطفا فنی سالم بود لاستیک 50-60% داشت اتاقشم سالم بود 1ذره سپراش شل و ول بود یکمم زیر پایه برف پاک کن عقبش به اندازه 1 کف دست رنگش ریخته بود!!

yadi
۲۳-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۳۴
کاربرات یا انزکتور؟قفل دف داره یا نه؟

nightmare
۲۳-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۴۳
انژکتور 24سوپاپ قفل دف داره پلوس خلاص کنم داره

nightmare
۲۴-۰۵-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸
راستی امروز 1سافاری 2002 هم پیدا کردم اونم فول و اتوماته ولی هنوز قیمت نداده
خواهشا راهنمایی بفرمایید

yadi
۲۴-۰۵-۱۳۹۱, ۱۶:۲۶
سافاری سفیده؟دنده دستی؟اگه اونا باشه که من فکر می کنم واسه unبودند...با موتور 4700سی سی.....من که با استایلش خیلی حال می کنم.....فکر کنم دوسال پیش مزایده شدند.....شاید باور نکنید زیر 30 تومن خرید و فروش می شد...ولی الان به نظرم تا 50 هم میارزه......

defender110
۲۵-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۲۹
سلام دوستان عزیز
من یه مدته که خیلی دنبال یه لندرور دیفندر110 میگردم
چقدر باید برای خریدش هزینه کنم ؟ یه چیزی که تمیز باشه بشه باهاش یه گشتی زد
یه مسافرت آخر هفته ای رفت اینا
بعد بلیزر بهتره یا لندرور ؟

viper7
۲۵-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۵۱
قابلیت های دیفندر خیلی بالاست. با بلیزر مقایسش نکن
اگه منظورت دیفندر هست (نه لندرور سری) مسافرت آخر هفته.... !!! شما باهاش قاره پیمایی کن.
اما نمیتونی پیدا کنی.
قیمتش هم خیلی بالاست.
اگه منظورت لندرور بود باید عرض کنم برای مسافرت بلیزر بهتر از لندرور سری 3 هست. خب قیمتش هم 3 برابره لندرور هست. اما من به شخصه لندرور رو برای آفرود ترجیح میدم

defender110
۲۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۰:۰۱
داداش ممنون از راهنماییت
ولی مگه دیفندر110 همین هایی نیست که شبیه پاژن میمونه که 4دره و عقبش هم اتاق داره ؟

viper7
۲۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۰:۲۵
بله. شبیه هموناست اما کلاً با پاژن فرق داره. حتی اگر اشتباه نکنم طولش هم متفاوته

defender110
۲۶-۰۵-۱۳۹۱, ۰۰:۲۹
والا نمیدونم دقیقا طولش رو
ولی خیلی ماشین غول و زیباییه
یه آگهی پیدا کردم مدل 94 رو میگفت 6.800
آگهیش مال پارسال بود ولی ماشینش خیلی تمیز بود و میگفت بدون رنگه

abed_1987
۳۰-۰۵-۱۳۹۱, ۲۲:۲۳
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان.
بنده تازه عضو شدم وباید بگم خیلی از گفتگوهای شما لذت بردم.بخصوص اینکه خودم هم عاشق پاترول هستم ولی متاسفانه هنوز بهش دست پیدا نکردم.اما دیگه تصمیم خودمو گرفتم که به هر قیمتی بخرم.الان خواستم لطف کنید که بهم راهنمایی کنید. یه پاترول پیدا کردم با این مشخصات: مشکی دودرب مدل77 لاستیک تقریبا50درصد.صاحبش که میگه از نظر فنی خوبه و تضمینی پوسیدگی هم نداره.یکم زیر در باک بنزین رنگ داره.رینگش هم خیلی قشنگه(اسپورت).دوگانه lpg هم هست.البته بیمه هم نداره ولی 3سال تخفیف.فقط تا همین حد اطلاع دارم و باید بگم خودم چون اولین باره که میرم دنبالش اطلاع چندانی ندارم.خواستم از دوستان خواهش کنم که راهنماییم کنن. که چند می ارزه؟ موقع خرید چه چیزهایی رو دقت کنم و ...

nightmare
۳۰-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۰۳
سافاری سفیده؟دنده دستی؟اگه اونا باشه که من فکر می کنم واسه unبودند...با موتور 4700سی سی.....من که با استایلش خیلی حال می کنم.....فکر کنم دوسال پیش مزایده شدند.....شاید باور نکنید زیر 30 تومن خرید و فروش می شد...ولی الان به نظرم تا 50 هم میارزه......

داداش این ماشین اتوماته مال سفارت خونه بوده فکر کنم 4500 باشه مال یکی از دوستامه سفیدم هست 4ساله دارم رو مخش راه میرم که بفروشش بمن مثل اینکه دیگه راضی شده اگه خدا بخاد!!!

عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان.
بنده تازه عضو شدم وباید بگم خیلی از گفتگوهای شما لذت بردم.بخصوص اینکه خودم هم عاشق پاترول هستم ولی متاسفانه هنوز بهش دست پیدا نکردم.اما دیگه تصمیم خودمو گرفتم که به هر قیمتی بخرم.الان خواستم لطف کنید که بهم راهنمایی کنید. یه پاترول پیدا کردم با این مشخصات: مشکی دودرب مدل77 لاستیک تقریبا50درصد.صاحبش که میگه از نظر فنی خوبه و تضمینی پوسیدگی هم نداره.یکم زیر در باک بنزین رنگ داره.رینگش هم خیلی قشنگه(اسپورت).دوگانه lpg هم هست.البته بیمه هم نداره ولی 3سال تخفیف.فقط تا همین حد اطلاع دارم و باید بگم خودم چون اولین باره که میرم دنبالش اطلاع چندانی ندارم.خواستم از دوستان خواهش کنم که راهنماییم کنن. که چند می ارزه؟ موقع خرید چه چیزهایی رو دقت کنم و ...

خوش اومدی دوست من
خودش چه قیمتی اعلام کرده؟

abed_1987
۳۰-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۲۴
خیلی ممنونم از اینکه جوابمو دادین.
البته قیمتو که گفته تقریبا دوروور 9تومن حالا نمیدونم که تخفیف میده یا نه.
هنوز خیلی جدی باهاش صحبت نکردم.واسه همین خواستم قبلش اطلاعاتی داشته باشم.

میشه نظرتونو بگید؟

دوستان کجا رفتن؟!
ماندیم تک وتنها!
فکر کنم باید بریم بخوابیم....

nightmare
۳۰-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۳۱
با شرایطی که شما میگید ماشین ارزندهای باید باشه البته اگه بیمش کنه !!! چون الان فقط 1میلیون هزینه بیمه داره ولی 1مو صبر کن تا دوستانم بیان و نظرشونو بدن

abed_1987
۳۰-۰۵-۱۳۹۱, ۲۳:۳۸
با شرایطی که شما میگید ماشین ارزندهای باید باشه البته اگه بیمش کنه !!! چون الان فقط 1میلیون هزینه بیمه داره ولی 1مو صبر کن تا دوستانم بیان و نظرشونو بدن

چرا 1میلیون؟!!!
من که پیش خودم حدود500هزار تومن درنظر گرفتم.ناگفته نماند که بیمه اش هنوز کامل تموم نشده تا اواسط شهریور داره.
ضمنا داخلش هم کرم رنگ بود.صندلی هاش فابریکه.

abed_1987
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰
سلام به همگی بخصوص مدیریت محترم
نمیدونم چرا دوستان نظری نمیدن!؟
بابا ما تازه واردیم، نباید مارو دلسرد کنین.هوای مارو داشته باشین.یه موردی از پاترول برام پیش اومده خواستم نظرات و راهنماییتونو بدونم البته با کمال افتخار.
یه پاترول پیدا کردم با این مشخصات: مشکی دودرب مدل77 لاستیک تقریبا50درصد.صاحبش که میگه از نظر فنی خوبه و تضمینی وحتی میگه موتور z .پوسیدگی هم نداره.یکم زیر در باک بنزین رنگ داره.رینگش هم خیلی قشنگه(اسپورت).دوگانه lpg هم هست.البته بیمه هم یکی دوهفته داره و 3سال تخفیف.تقریبا تا همین حد اطلاع دارم و باید بگم خودم چون اولین باره که میرم دنبالش اطلاع چندانی ندارم.خواستم از دوستان خواهش کنم که راهنماییم کنن. که چند می ارزه؟ موقع خرید چه چیزهایی رو دقت کنم و ...

TOMIK
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹
دوست عزیز با ۵ تومن تویوتا لندکروز ۲اف مدل ۸۷ میتونی بگیری اما خوب شاید زیاد سالم نباشه من پیشنهاد میدم پاترول بگیری چون برای استفاده داخل شهری هم خوبه البته اگه ۲ در باشه که چه بهتر چون جم تره من قیمت پاترول ندارم اما این ماشینی که شما میگین بد نیست اگه عکس میتونستی بزاری دوستانی که پاترولباز هستن بهتر راهنماییتون میکردن

nightmare
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۸
http://www.iranmashin.com/index.php?module=show&id=37883&mashin قابل توجه داش تومیک

TOMIK
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴
الان که فروخته میزاریش تو درست نمیشی به خدا

nightmare
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۱۳:۱۷
هان؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

http://www.tehrankhodro.com/item/1984890070
http://www.tehrankhodro.com/item/1984889831

http://www.iranmashin.com/index.php?module=show&id=42002&mashin

قندهاری
۳۱-۰۵-۱۳۹۱, ۱۴:۱۱
سلام به همگی بخصوص مدیریت محترم
نمیدونم چرا دوستان نظری نمیدن!؟
بابا ما تازه واردیم، نباید مارو دلسرد کنین.هوای مارو داشته باشین.یه موردی از پاترول برام پیش اومده خواستم نظرات و راهنماییتونو بدونم البته با کمال افتخار.
یه پاترول پیدا کردم با این مشخصات: مشکی دودرب مدل77 لاستیک تقریبا50درصد.صاحبش که میگه از نظر فنی خوبه و تضمینی وحتی میگه موتور z .پوسیدگی هم نداره.یکم زیر در باک بنزین رنگ داره.رینگش هم خیلی قشنگه(اسپورت).دوگانه lpg هم هست.البته بیمه هم یکی دوهفته داره و 3سال تخفیف.تقریبا تا همین حد اطلاع دارم و باید بگم خودم چون اولین باره که میرم دنبالش اطلاع چندانی ندارم.خواستم از دوستان خواهش کنم که راهنماییم کنن. که چند می ارزه؟ موقع خرید چه چیزهایی رو دقت کنم و ...

اگه فقط یکم زیر در باک رنگ داره اصلا مهم نیست.اگه روباست و تمیزه ماشینش تا 9500 هم میارزه.
ببین مثل همه ی ماشینا بدنه خیلی مهمه.گارد و جلوبنجره فابریک داشته باشه چه بهتر.گارد فابریک رنگ خود ماشینه و بالاترین سطحش هم سطح کابوته.جلوبنجره فابریک هم گرده و جنسش ترد و زبر و ***نده هست.بلوری جلوهای فابریک هم گرده و یه آرم koyo وسطش داره.یه آرم 4 در 4 برچسبی هم رو گلگیرای عقب هست که اگه باشه از رنگش میشه تشخیص داد ماشین زیر آفتاب بوده یا بارکینگ.
حتما زیربارو خودت چک کن نبوسیده باشه.(خیلی وقتا خود صاحبان ماشین هم متوجه
بوسیدگی نمیشن).فنی هم که دیگه مثل همه ی ماشینا باید چک بشه...

یک نکته در مورد قیمت بگم.اگه از ماشین خوشتون اومد و مثلا 10200 هم داد بخر با خیال راحت چون ماشین سالمو گرون هم بخری باز سود کردی! نکته ی دیگه اینکه باترول ماشینیه که قیمت مشخص نداره و مثل براید نیست قیمت دقیقش با 200 تومن اختلاف در بیاد.اگه خریدی دیگه دنبال قیمت نباش که ببینی ارزون خریدی یا گرون که بدترین کاره!

abed_1987
۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۴:۴۰
1 ماه انتظار کشیدم ولی متاسفانه طرف بدقولی کرد و ماشینشو فروخت.خیلی حالم گرفته شد.چه فکرهایی واسه زیبا کردنش تو ذهنم بود اما.....

aligorzin
۱-۰۶-۱۳۹۱, ۲۱:۴۲
سلام به دوستان عزیزم،
قیمت پاترول مثل تمام ماشین های دیگه رفته بالا اما سعی کنید پاترول از نمایشگاه نخرید چون واقعا قیمتای کاذب میدن نمونش امروز رفتم دمه بنگاه یه پاترول *** وبژ مدل 77 گلگیرهای عقب پوسیده کاپوت لبه گیلگیرها بشدت آفتاب سوخته،با کنسول وسط11.5میلیون!!!!با این اوصاف پاترول ها بچه های سایت از15تومن تا30تومن باید قیمت داد.

mrtnejad
۱۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۴:۲۱
سلام به همگی
یه مشورت میخواستم بگیرم ولی نمیدونم جای درستی دارم سوالم رو مطرح میکنم یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بگیرم
اگر هم مدیران سایت من رو راهنمایی کنن که کجا مطلبم رو بذارم که بازخورد بهتری داشته باشه واقعا ممنون میشم آخه نمیخواستم الکی یه صفحه جدید باز کنم
من یه 206 v1 دارم و قصد خرید یه ماشین دو دیفرانسیل دارم حالا سوال اینجاست که اگر روی ماشینم پول بذارم و یه کاپرا بخرم بهتره یا علاوه بر ماشینم پول بدم و یه پاترول بخرم و به کمک بر و بچه های سایت خودم بازسازیش کنم؟ (منظورم از بازسازی اینه که یه دفعه پول بدم و تا جایی که میشه تموم جونش رو عوض کنم. در کل با خرید خود ماشین حدود 15 میلیون خرج کنم)
نیاز من از ماشین:
1- اول از همه علاقه بسیار زیاد به ماشین دو دیفرانسیل
2- مسافرت تا شمال و بالا و پائین رفتن از یه مسیر آفرود و سفر در مسیرهای عادی مثل مشهد و اصفهان و ...
3- شاید یه وقتایی هم به سرم زد با تورهای سایت رفتم
4- شتاب و سرعت نسبتا خوب تا جایی که اگه تو جاده چالوس معکوس کشیدم بتونم راحت سبقت بگیرم و لازم نباشه مسیر 4 ساعته رو بخاطر سرعت کم ماشین 6 ساعته برم ( در کل بتونم به راحتی ماشین رو به سرعت 110 الی 120 برسونم، باز هم میگم به راحتی مثلا در حد 206 خودم یا 206 با موتور 1400)
5- راحتی و نرمی خوب به طوری که ضربه و تکون ماشین مخصوصا در مسافرت خسته کننده و عذاب آور نباشه (آخه من یه پاترول خریدم فقط یه روز دستم بود، انقدر تکون خوردم دیگه داشتم .... میآوردم و صندلی شاگردش هم خراب بود همسرم یه روند تکون میخورد)
از همه پیشاپیش ممنونم ولی اگر اساتیدی مثل حسین آقا و دیگر بزرگان هم یه گوشه چشمی به ما داشته باشن خوشحال تر میشم
باز هم تشکر

viper7
۱۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۵:۳۴
سلام دوست عزیز.
بابا خود 206 که تو ضربه زدن و خسته کردن توی مسافرت دست کمی از پاترول نداره،
ما یه چند ماهی کاپرا دستمون بود،
کاپرا مدرنتره، راحتتره، آپشنش بیشتره، ایمنیش بالاتره، چهره ی زیباتری داره، از نیسان پیکاپ راحتتره
تو خاکی و آسفالت خوبه اما برا آفرود سخت نیست، بعد از 1.5 سال بعضی جاهاش داشت میپوسید!!! البته شرایط نگهداریش بد بود، همیشه چراغ ای بی اس روشن میشد و هر نمایندگی میبردیم بلد نبودن درست کنن، خلاصه بخوام بگم ماشین زیبایی هست که نمیشه زیاد روش حساب باز کرد، یعنی قابل اعتماد نیست
در ضمن صندلی عقبش هم خشکهولی با این حال در کل از پاترول ماشین بهتریه همونطور که قیمتش هم 3 برابر پاتروله
پاترول هم آفرودر قهاری نیست اما نسبت به کاپرا خیلی آفرود بهتری داره و ماشین قابل اعتمادی هست و البته یکی از مشکلاتش پوسیدگیهاشه
من اگه جای شما بودم حتماً در کنار خودروی سواری یه پاترول میخریدم، چون با 15 تومن میشه تمیزترین و سالمترین پاترول کشور رو خرید یا جمع کرد. پاترول از نرمی نسبی برخورداره که جزو خودروهای نرم و پر آپشن قدیمی محسوب میشه (مقایسش کنین با پاژن و لندرور و جیپ و...) هرچند آفرودش در حد اون قدیمیا نیست اما آنرودش خیلی بهتره. و یه ماشینی محسوب میشه که سعی شده هر دو رو داشته باشه
شتاب و سرعت کاپرا بیشتر از پاتروله، مصرفشم کمتره، صداش کمتره و راحتیش بیشتره اما آفرودش ضعیفتر از پاتروله و ماشین قابل اعتمادی نیست از نظر من.
شما که از تکون های پاترول خسته شدین... اگه جیپ بشینی چی میگی!

mrtnejad
۱۲-۰۶-۱۳۹۱, ۰۰:۲۶
وایپر عزیز سلام و تشکر از جوابی که انقدر با حوصله و کامل دادی
اگر اجازه بدی چندتا سوال دیگه هم بپرسم البته با اجازه
یعنی حتی با 5 دنده کردن گیربکس و انژکتور کردن پاترول بازهم شتابش به پای کاپرا نمیرسه؟
اگر ترمزهای عقبش رو دیسکی کنیم و abs هم نصب بشه بازهم ایمنیش ضعیف تره؟
با این کمک فنرهای گازی آمریکایی که آقا حسین میگه بازهم کاپرا نرمتره؟

mordabesayeha
۱۴-۰۶-۱۳۹۱, ۱۸:۲۰
سلام به دوستان عزیزم،
قیمت پاترول مثل تمام ماشین های دیگه رفته بالا اما سعی کنید پاترول از نمایشگاه نخرید چون واقعا قیمتای کاذب میدن نمونش امروز رفتم دمه بنگاه یه پاترول *** وبژ مدل 77 گلگیرهای عقب پوسیده کاپوت لبه گیلگیرها بشدت آفتاب سوخته،با کنسول وسط11.5میلیون!!!!با این اوصاف پاترول ها بچه های سایت از15تومن تا30تومن باید قیمت داد.

قیمت ماشین های کارکرده بخصوص مثبت 5 سال نهایت بین 100 تا 500 هزار تومان باید گرون بشه نسبت به تورم ...کسی گرونتر بخره موقع فروش به مشکل میخوره و با ضرر باید بفروشه
آخه عزیزان پاترول لندکروز مدل 2012 نیست که دلار رفت بالا قیمتش 50 درصد رشد داشت ...دوستان زمانی قیمت ماشینهای داخلی مثل 206 رشد داشت چون قطعاتش تو این چند سال از پژو چین تامین میشد با دلار رفت بالا قیمتش ولی ماشینی مثل سمند که کامل داخل تولید میشه قیمتش تکون نخورده در حد 5 الی 10 درصد ..با این اوصاف ماشین تولیدی 10 سال پیش اونم دست دوم اونم پاترول مدلای زیر 80 زیر 9 تومن خرید کنید دوست من تر تمیز صندلی پاژیرویی 5 حلقه رینگ استیل آمریکایی با لاستیک پهن گل * مدل 77 خرید 7200 ....حالا از ما گفتن:appl::attachment353:

وایپر عزیز سلام و تشکر از جوابی که انقدر با حوصله و کامل دادی
اگر اجازه بدی چندتا سوال دیگه هم بپرسم البته با اجازه
یعنی حتی با 5 دنده کردن گیربکس و انژکتور کردن پاترول بازهم شتابش به پای کاپرا نمیرسه؟
اگر ترمزهای عقبش رو دیسکی کنیم و abs هم نصب بشه بازهم ایمنیش ضعیف تره؟
با این کمک فنرهای گازی آمریکایی که آقا حسین میگه بازهم کاپرا نرمتره؟

دوست عزیز به قل جناب گیلاسی عزیز هیچ کاری نشد نداره فقط باید ببینی وقتش هزینش و .... میصرفه یا نه ...
نظر شخصی پیکاب آفرودش از پاترول و رونیز و کاپرا بهتره همین طور آنرودش یکمی نسبت به رونیز خشک تره
و اما کاپرا انجینش خوب و پیشرفته ای داره موتور 16 سوپاپ میتسوبیشی کد4g69 که هم قویه هم کم مصرف البته آدمو یاد صحرا 16 سوپاپ میتسو کد 4g64 میندازه با فرق اینکه انژکتور داره20 س سی بیشتر حجم داره ...کاپرا ماشین خوبیه خیلی ها میگن کاپرا بدنه و شاسی ضعیف تری داره اینو باید گفت که پیکاب و رونیز و خیلی از ماشین های دیگه هم مثل کاپرا هستند و اگه مراقبت نشه میپوسند به شما قول میدم تمام جیپ ها پاترول و لند کروز ها مدل پایین همگی پوسیدگی دارن حالا کم و زیادش بسته به نگهذاریشه
در ضمن پاترول و امسال این ماشین هارو بالای 10 نخرید چون تمیز ترینشونم خرج رو دستتون میزارن ..ماشین دو دف کار کرده مثل هندوونه میمونه از داخلش خبر نداری

mrtnejad
۱۵-۰۶-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱
دوست عزیز به قل جناب گیلاسی عزیز هیچ کاری نشد نداره فقط باید ببینی وقتش هزینش و .... میصرفه یا نه ...
نظر شخصی پیکاب آفرودش از پاترول و رونیز و کاپرا بهتره همین طور آنرودش یکمی نسبت به رونیز خشک تره
و اما کاپرا انجینش خوب و پیشرفته ای داره موتور 16 سوپاپ میتسوبیشی کد4g69 که هم قویه هم کم مصرف البته آدمو یاد صحرا 16 سوپاپ میتسو کد 4g64 میندازه با فرق اینکه انژکتور داره20 س سی بیشتر حجم داره ...کاپرا ماشین خوبیه خیلی ها میگن کاپرا بدنه و شاسی ضعیف تری داره اینو باید گفت که پیکاب و رونیز و خیلی از ماشین های دیگه هم مثل کاپرا هستند و اگه مراقبت نشه میپوسند به شما قول میدم تمام جیپ ها پاترول و لند کروز ها مدل پایین همگی پوسیدگی دارن حالا کم و زیادش بسته به نگهذاریشه
در ضمن پاترول و امسال این ماشین هارو بالای 10 نخرید چون تمیز ترینشونم خرج رو دستتون میزارن ..ماشین دو دف کار کرده مثل هندوونه میمونه از داخلش خبر نداری[/QUOTE]

با سلام
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون ولی شما این رو هم حساب بکنید که من یه ماشینی باید بخرم که یه مقدار هم خانوادگی باشه چون همسرم هم بالاخره سوار این ماشین میشه و به نظر من خیلی جالب نیست یه خانوم پشت نیسان پیکاپ بشینه باز حالا این کاپرا رو میشه با کلی ارفاق یه کاریش کرد. در ضمن شما این رو هم در نظر بگیرید بالاخره زیبایی ماشین هم شرطه و کاپرا مخصوصا داخلش بسیار زیبا تر از نیسان پیکاپ هستش. برای همین هستش که من خیلی دو دل هستم و نمیدونم دو ماشینه بشم یا اینکه ماشینم رو بفروشم و با کل پولم یه کاپرا بخرم
در ضمن به قول شما ماشین کارکرده مثل هندونه میمونه چه برسه به دو دیفرانسیلش حالا که من دارم یه ماشین دست دوم بخرم چرا الکی 30-40 میلیون پول بدم هندونه بخرم 7-8 تومن میدم یه پاترول میخرم با 7-8 تومن هم میزونش میکنم

viper7
۱۵-۰۶-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱
جناب mrtnejad (http://4x4iran.com/member.php?u=1867)
با تغییرات ترمز پاترول ایمنیش میره بالا. ولی خب از کاپرا ایمن تر میشه یا نه رو باید تست کرد دیگه....
با تغییرات فنر از کاپرا هم نرم تر میشه
آفرودشم از کاپرا بهتره
با 5 تومن خرج کردن برای یک پاترول 10 تومنی تمیز بی خرج یعنی یه چیز بی نقص و زیبا و عالی ردیف میشه که واقعاً میارزه به کاپرا. من اگه جای شما بودم حتماً دو ماشینه میشدم
نیسان پیکاپ هم قشنگه از نظر من، راحتی و زیبایی کاپرا رو نداره اما کاربردی تره با آفرود بهتر و موتور قوی تر و خرکارتر و ... اما یکم اداری شده...

mrtnejad
۱۵-۰۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵
viper7 عزیز
بازهم تشکر میکنم از راهنماییت و نظرات واقعا خوب و وارزشمندت
خیلی کمکم کردی دوست عزیز

benyamilan
۲۲-۰۶-۱۳۹۱, ۱۴:۴۳
باسلام
من تازه تو این فروم عضو شدم و پاترول بازم
خیلی وقته دنبال یه پاترول مدل 81 یا 82 میگردم ماشین بکر و سالم میخوام قیمتشم اگه سالم باشه زیاد مهم نیست تو آگهی ها پاترول زیاد دیدم ولی نمیشه به هیچکدوم اعتماد کرد دوستان چیز سالمی سراغ دارن ؟؟؟
مطمئنا ماشینی که اینجا دوستا معرفی میکنن و سراغ دارن هزار بار سالم تر و بهتر از چیزایی هست که تو آگهی ها میبینیم
واقعا نیاز ضروری دارم

PHILIPS
۱۴-۰۷-۱۳۹۱, ۲۱:۳۳
سلام
امروز اینو یه جا دیدم
صاحبش میگه 2300
بیمه تا دی ماهه
مدل 83 هم هست
کارهایی که لازم داره :
موتور روغن کم میکنه ، گیربکس سالمه ظاهرا ، صافکاری و رنگ و تزیینات داخلی و خارجی ، لاستیک ، احتمالا زیر بندی

به نظر اساتید این کارا روی هم چه قدر خرج داره ؟؟؟
ایا خرید و بازسازیش به صرفه هست ؟؟؟

اینم عکسهاش
http://myup.ir/viewer.php?file=82183845475529686902.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=32086750158001132607.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=51948366094129883770.jpg

با تشکر

nightmare
۱۴-۰۷-۱۳۹۱, ۲۱:۴۹
سلام
امروز اینو یه جا دیدم
صاحبش میگه 2300
بیمه تا دی ماهه
مدل 83 هم هست
کارهایی که لازم داره :
موتور روغن کم میکنه ، گیربکس سالمه ظاهرا ، صافکاری و رنگ و تزیینات داخلی و خارجی ، لاستیک ، احتمالا زیر بندی

اینم عکسهاش
http://myup.ir/viewer.php?file=82183845475529686902.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=32086750158001132607.jpg
http://myup.ir/viewer.php?file=51948366094129883770.jpg

با تشکر

سلام دوست عزیز بنظر من ارزششو نداره

PHILIPS
۱۵-۰۷-۱۳۹۱, ۱۴:۴۳
سلام دوست عزیز بنظر من ارزششو نداره

میشه دلیلش رو هم بگین !!
گرونه ؟؟
زیادی خرج داره ؟؟
مدلش پایینه ؟؟

با تشکر

nightmare
۱۵-۰۷-۱۳۹۱, ۲۰:۱۸
میشه دلیلش رو هم بگین !!
گرونه ؟؟
زیادی خرج داره ؟؟
مدلش پایینه ؟؟

با تشکر

سلام دوست عزیزمدل این ماشین بنظر من خیلی جذاب نیست و ارزش بازسازیو نداره و دلیل دیگه اینکه خیلی خستست الان بنظر میاد با 2-3 تومان سرپا میشه وقتی که شروع کنی با 10تومانم تموم نمیشه و همیشه 1جاش میلنگه
البته اینا نظر شخصیه بندست
البته باید دید شما برداشتت از بازسازی چیه و ماشینو برای چه کاربریی استفاده میکنید

mordabesayeha
۱۶-۰۷-۱۳۹۱, ۱۸:۱۰
سلام دوست عزیزمدل این ماشین بنظر من خیلی جذاب نیست و ارزش بازسازیو نداره و دلیل دیگه اینکه خیلی خستست الان بنظر میاد با 2-3 تومان سرپا میشه وقتی که شروع کنی با 10تومانم تموم نمیشه و همیشه 1جاش میلنگه
البته اینا نظر شخصیه بندست
البته باید دید شما برداشتت از بازسازی چیه و ماشینو برای چه کاربریی استفاده میکنید

خدمت دوستان سلام
اینکه میگید 10 تومان درسته حرفتون ولی بسته به خرج کردن داره برای مثال رینگ استیل پاترولی تو شوش دیدم 4 تاشو میداد 150 تومان همونو جای دیگه تو تهران میدن 4 تاشو 1 تومان...خرج کردن ماشین بسته به آدم و ماشین و جاش متغیر...
و قابل توجه خریدار وانت
1-صافکاریو رنگ 1 تومنی خرج داره
2 -تودوزی سقفو صندلی درستو حسابی اونم 1 تومان
3رینگو لاستیک و یه دستی به سرو روی موتور و جلوبندیو و احتمالا بیمه هم میخواد و همینطور عوارض و مالیات وانت که کم هم نیست بسته به مدل...حدود 1500 برات آب میخوره در ضمن خودتم یکمکی دست به آچار باید باشی:attachment455: وگرنه این خرجا ممکنه بیشتر هم بشه:attachment393:
سپاس

سلام
امروز اینو یه جا دیدم
صاحبش میگه 2300
بیمه تا دی ماهه
مدل 83 هم هست
کارهایی که لازم داره :

با تشکر

قیمتایی که دادم ممکنه تا نصف حتی بیشتر پایین بیاد اگخ درستو حسابی یه 10 روزی وقت بزاری بری شوش و استوک خاوران بگردی ...بازسازی ماشین و خرید جنس تو ایران چون نرخ مصوب و بازار درستو حسابی :attachment437::cowb:نداره میشه با هر قیمتی خرید ...

mzkamran
۲۳-۰۸-۱۳۹۱, ۰۰:۰۷
سلام اقا بالاخره ما نفهمیدیم پاترول دوگانه بگیریم یا تک سوز ؟؟ سی ان جی بگیریم یا گاز مایع؟؟پاترول معمولی صدی چند میسوزونه ؟؟ خلاصه من 12 بیشتر ندارم دو تومنم گذاشتم واسه مخارج اولیه ماشین که بشه14 چی بگیرم؟؟ پاترول یا پاژن 3در یا جیپ صحرا؟؟ یک مرد جواب ما رو بده ؟؟؟

سلام الان یک پاترول معمولی رو بخوایم به فنیش برسیم چقدر هزینه داره 1-تعویض صفحه کلاج 2- نصب فن اضافی 3-تعویض کمکها 4- تعویض کلاج پروانه 5- زوزه کیربکسو بندازیم 6-رینگ ولاستیک بریجستون 7- سرویس کولر !!آ8- مگنت من تمیزترین پاترولی که دیدم همه این خرجهارو داشته چه بکنم ؟؟؟ چقدر هزینشون میشه؟؟

only_y2d
۲۵-۰۸-۱۳۹۱, ۱۳:۰۹
سلام. به نظرتون این ماشین خوبه ؟
تا چه قیمتی می ارزه اگه بخرم؟؟
ما رو بی جواب نزارید

http://www.bama.ir/خريد-خودرو/?ac286254-2-20-92-0-0-0-900000000-0/صحرا-جیپ

mehdi_ok
۲۷-۰۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰
سلام به دوستان و اساتید عزیز. اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم. من عاشق شکار و طبیعت هستم. حداقل هفته ای 2بار واسه شکارو کوهنوردی میرم اما نه مسیرهای خیلی ***. الانم یه پاترول دارم 76 دو در عروسک بی عیب و همه چیز فابریک. یه206 هم دارم. اما به دلایل کمبود جا و هزینه های اضافی 2ماشین می خوام 2تاشو بفروشم یه رونیز سالم با قیمت مناسب بخرم. لطفا راهنمایی کنید که این کارو انجام بدم یا نه؟؟؟:confused::hb:قبلا از توجه همگی ممنونم...

hsn
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۵:۳۶
دوستان یه چند وقتیه که تو فکر خرید یه پاترول (نه چنذان گرون)واسه بازسازی و مسافرتهای بیش از یک هفته ام اینو امروز دیدم ممنون میشم نظرتون رو بگین
http://www.bama.ir/خريد-خودرو/?ac335121-2-47-188-0-0-0-900000000-0/پاترول-نیسان

mordabesayeha
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۲۳:۲۵
دوستان یه چند وقتیه که تو فکر خرید یه پاترول (نه چنذان گرون)واسه بازسازی و مسافرتهای بیش از یک هفته ام اینو امروز دیدم ممنون میشم نظرتون رو بگین
http://www.bama.ir/خريد-خودرو/?ac335121-2-47-188-0-0-0-900000000-0/پاترول-نیسان

سلام دوست عزیز مورد خوبیه با توجه به بالا رفتن قیمت پاترول اما این خوبی تا قبل طرح جایگزینی ماشینا سن بالاست
چند روز پیش کن بودم یکی از بچه ها که آهو واگونیر داشت گفت ماشینمو خوابوندند گفتم چرا گفت میگن از رده خارجه
و تعهد میگیرن از شهر ببری بیرون ....به قولی مدل زیر 75 ارزش خرید نداره اگه داخل تهران و شهر های بزرگ هستید

msf
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۲۲:۱۵
با سلام خدمت دوستان عزیز چند وقته میخوام رنجرور بخرم میخواستم بدونم کدوم قسمتهاش آلومینیوم نیست که میپوسه اخه یکی پیداکردم تو مازندرانه ماشین تمام رنگه واسه همین مشکوکم و اینکه واسه فنیش به چه نکاتی باید توجه کنم ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

Artavil offroad
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱
دادا رنجروور رویهء بدنش اگه انگولک نشده باشه آلومینیوم میشه و اسکلت اتاق آهنی

درمورد پوسیدگی هم معمولا پایه اتاق ها و پشت رکاب میپوسه

درمورد رنجروور هم یه تاپیک اختصاصی داریم که مطالعش خالی از لطف نیست

http://www.4x4iran.com/showthread.php?t=3221

msf
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶
دادا رنجروور رویهء بدنش اگه انگولک نشده باشه آلومینیوم میشه و اسکلت اتاق آهنی

درمورد پوسیدگی هم معمولا پایه اتاق ها و پشت رکاب میپوسه

درمورد رنجروور هم یه تاپیک اختصاصی داریم که مطالعش خالی از لطف نیست

http://www.4x4iran.com/showthread.php?t=3221
ممنون از راهنماییت

natsihit
۱۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۵:۰۵
دوستان خواهشنا هركي هر اطلاعاتي راجع به وانت پاترول داره اينجا بگه...
اعم از قيمت،
مدل هاي موجود در داخل كشور؟
همشون ٦ هستن يا ٤ هم داره؟
چه سالهايي توليد ميشده؟
سالمش پيدا ميشه؟
بهترين محل براي خريد وتستش كجاست؟
ارزش خريد داره؟
راستش من يه وانت براي كاراي سبك خودم ميخواستم، اول تو فكر پيكان بودم، گفتم اگه هم قيمتش ميشه پيدا كرد، پاترول بخرم كه دو ديفر هم باشه و يكمي حال كنم!
حالا نظر دوستان چيه؟ اذيتم ميكنه؟! خريته؟ مصرفش زياد مهم نيست... اما از نظر اينكه منو تو راه بزاره ميگم!!

ahmad1
۴-۰۱-۱۳۹۲, ۱۵:۰۱
سلام رفقا زنده باشید همیشه
اولین باره میخوام ماشین بخرم تا حالا موتور سوار میشدم تابستون و زمستون، تو تهرون جواب میده. با پراید مراید حال نمیکنم واسه رفت و آمد صبح و شب نمیخوامش واسه مسافرت رفتن و بعضی وقتا کارامو راانداختن میخوام 8تا10 تومن پول دارم از تویوتا 3f مخصوصا 2کابینش خیلی خوشم میاد چی خوبه بگیرم؟ چی میتونم بگیرم؟ از کجا بگیرم؟
یا علی ع

amin115
۵-۰۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵
سلام دوستان سال نو همگی مبارک باشه :-?
به نظر شما با 4500یاحداکثر 5 تومن چی میشه گرفت واسه آفرود آروم و استفاده شهری
میخوام هم جادار باشه هم کم مصرف هم تو جاده و بیابون تنهام نذاره چون دست به آچار نیستم
میخوام مدلش در حدی باشه که اوراقش نزدیک نباشه
نظر خودم بیشتر پاژن یا لندرور یا جیپ هستش اگه میشه راهنماییم کنین

amin115
۱۰-۰۱-۱۳۹۲, ۲۰:۱۸
دادایون من بودجم رفت حدود 9تومن نظر خودم هم پاژنه اما کسی نظری نداشت...

ali133
۱۷-۰۱-۱۳۹۲, ۱۴:۲۶
سلام دوستان

فکر کنم اگر کسی دنبال 1 پاترول باشه که حسابی باهاش حال کنه این مورد مورد خوبی باشه

2 در 6 سیلندر هست و جالبیش اینه که مدل 72 هست. قیمتم داده 15 میلیون

http://www.bama.ir/%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88/?ac440926-2-47-188-0-0-0-900000000-0/%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86

Artavil offroad
۱۸-۰۱-۱۳۹۲, ۰۰:۱۳
دوستان خواهشنا هركي هر اطلاعاتي راجع به وانت پاترول داره اينجا بگه...
اعم از قيمت،
مدل هاي موجود در داخل كشور؟
همشون ٦ هستن يا ٤ هم داره؟
چه سالهايي توليد ميشده؟
سالمش پيدا ميشه؟
بهترين محل براي خريد وتستش كجاست؟
ارزش خريد داره؟
راستش من يه وانت براي كاراي سبك خودم ميخواستم، اول تو فكر پيكان بودم، گفتم اگه هم قيمتش ميشه پيدا كرد، پاترول بخرم كه دو ديفر هم باشه و يكمي حال كنم!
حالا نظر دوستان چيه؟ اذيتم ميكنه؟! خريته؟ مصرفش زياد مهم نيست... اما از نظر اينكه منو تو راه بزاره ميگم!!

سلام دادا جواب هارو مثل خودت تیتر وار عرض میکنم:hb:

قیمت ها که دیگه شاخو دم نداره!

مدل های موجود 1983(1360 تا 1374) البته مدل پایینشم هست که اتاقش خرگوشیه

همشون از دم 6 سیلندر P40 و تعدادی دیزل عراقی هم هستند

والا 10-12 سال پیش من تو خوی خیلی خیلی زیاد(باورنکردنی!) میدیدم تو یه خیابونی بودند

بنام "pera yoli" ولی دیگه از سرنوشتشون خبر ندارم!

ارزشش بستگی به علاقت داره

به مدل پایین 69 میگن اتاق کوچیک یا ژاپنی که پالوس تخت رینگ بدون سوراخ جلو پنجره چهارگوش

سپر بلند گوشه استیل با گارد و وینچ که اتاق بار خیلی زیبا و بخصوصی داشتند و فنربندی

عقبشون 2 دست فنر در هر سمت و زاپاستشون زیر میخورد چراغ عقب کوچیک و افقی زیر درب عقب و

غربیلک فرمونشون نرم و دارای 3 بازو و4 دسته بوق بودند!!99% هم تو کرم بودن و...

مدل های بالای 69 فاقد اینها و عینا مثل ایرانی های دیگه! ولی با اتاق بار وانت سیمرغ عرضه شدند!!

که بهشون میگفتند اتاق بزرگ یا اتاق جدید!!(خوبه حالا اتاق 10 سال پیششونو روش گذاشته بودند!)

که چراغ عقبشون روی گلگیرهای زمخت بصورت عمودی داز و زاپاستشون داخل اتاق بار پشت شیشه بود

این مدل ها رسما تا 1372 تولید شده و تا 74 هم تک و توک عرضه شدند

بازم درمورد پاترول سوالی داشتید درخدمتم:attachment353:

به اینجا هم سری بزن که خالی از لطف نیست:

http://www.4x4iran.com/showthread.php?t=5042 :hb:

Aren
۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹
سلام بر همه
امیدوارم خوب و خوش و سرزنده باشید.
دوستان در مورد این بهم قیمت بدید:
http://upload7.ir/images/35112194241042437388_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=35112194241042437388.jpg)
...
http://upload7.ir/images/62988454388382504213_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=62988454388382504213.jpg)
...
http://upload7.ir/images/64903335992656698882_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=64903335992656698882.jpg)
...
http://upload7.ir/images/91759964655035026111_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=91759964655035026111.jpg)
...
http://upload7.ir/images/81465497201164678451_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=81465497201164678451.jpg)
...
http://upload7.ir/images/61552113034731637645_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=61552113034731637645.jpg)

...
خودش می گفت 4 میلیون! موتور تازه تعویض + موتور قبلیش رو هم بهم میده که البته رینگش مشکل داشته!
فکر کنم جلو بندیش هم یک مشکل کوچیک داشت که دقیقا یادم نیست کدوم قطعش باید عوض بشه!
اون پشت سمت راستش هم لودر مالونده! :o
برا کار کشاورزی می خوامش، زمین باهاش شخم بزنم :( .
پیشاپیش سپاس

sedmehdinaghash2
۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۳:۲۲
گرونه نهایتا2.500
اخر اخرش3میلیون
نمیارزه
اینجا قیمتها اینجوریه
من باشم 2میلیونم نمیدم بابتش

Aren
۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۴:۵۸
گرونه نهایتا2.500
اخر اخرش3میلیون
نمیارزه
اینجا قیمتها اینجوریه
من باشم 2میلیونم نمیدم بابتش
من خودم از لندی خوشم نمیاد اما پاژن چرا!
همونطور که اشاره کردم فقط برای کشاورزی می خواستمش.
میرم دنبال پاژن 78 79!
موتور گیربکس پاترولی دقیقا بین چه سالهایی تولید شدن؟
می سپاسم شما را!

mkd
۱۸-۰۲-۱۳۹۲, ۱۴:۰۲
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
میشه یه لطفی بکنید و نظرتون را راجب به قیمت این ماشین بدین فقط خیلی عجله دارم
مدل 81 - بیمه 12 ماه با 7 سال تخفیف - ضبط و باند در حد قابل قبول - صندلیهای عقب را کمی کشیده عقب برای جای پا - کمکها گازی - افزایش ارتفاع البته با اضافه کردن فنر - صندلیهای جلو پاجروئی - شیشه های جلو برقی و شیشه بالابر ها روی کنسول وسط - لاستیکها 40 تا 50 درصد - چراغهای جلو مستطیلی - کف پوش - پوسیدگی همونطور که توی عکس پیداست لبه گلگیر - دفها سالم - واشر سر سیلندر تازه تعویض - درب سمت راننده رنگ و بتونه
قیمت 18 ملیون
به نظرتون میارزه؟؟؟

دوستان جواب لطفا

ali133
۱۸-۰۲-۱۳۹۲, ۱۵:۵۶
سلام دوست خوبم

ظاهر ماشین یکمی خسته هست!!! البته شاید دلیلش کثیفیش باشه و جلو پنجره مشکیش!!!

تودوزی قشنگی هم داره!!!

مدلش هم خوبه و مدل بالا هست

ولی این رو در نظر داشته باش. لاستیک هاش زیاد جالب نیستن و اول بسم الله حداقل نزدیک 2 تومن باید پول 2 جفت لاستیک بدی که میشه 20 میلیون(20=2+18)

با این رقم میتونی تو تهران ماشین های تمیز تر و شیک تری پیدا کنی هم مدل ماشین خودت

اگر 15 یا 16 میتونستی بخریش انتخاب خوبی بود

mkd
۱۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷
سلام و ممنون بابت جواب کاملتون
والا دیروز هم همین حساب را کردم و بهش گفتم 16 تومن قراره امروز جواب بده البته میدونم 15 بیشتر نباید بخرمش ولی فکر کنم با توجه به اینکه اینجا ماشین سالم کم گیر میاد بد نباشه 16 هم بجاش بدم البته به قول شما با احتساب 2 تومن لاستیک همون 18 میشه

sissis
۱۹-۰۲-۱۳۹۲, ۰۸:۰۶
سلام این ماشین به نظرتون چندمی ارزه؟ تک سوز ودو درهست مدل67
http://www.bama.ir/%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88/?ac494429-2-47-188-0-0-0-900000000-1/%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86

khodaverdi
۱۹-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰
[سلام این ماشین به نظرتون چندمی ارزه؟ تک سوز ودو درهست مدل67

تا 8 تومن

Ramin MITSU
۱۹-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲
mkd (http://www.4x4iran.com/member.php?u=5226)
حس میکنم ماشین بازم باید رنگ داشته باشه.تو عکس درست مشخص نمیکنه اما دقت کن ماشینو بزک نکرده باشه.تودوزیش خوبه اما بنظر زیاد راه رفته

sissis
۱۹-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹
[سلام این ماشین به نظرتون چندمی ارزه؟ تک سوز ودو درهست مدل67

تا 8 تومن

واقعا؟ خودش میگه 12500!!!

amco
۷-۰۵-۱۳۹۲, ۲۰:۱۴
با سلام
من چند تا سوال از دوستان دارم راجع به لندرور دیفندر مدل 1366 ,ممنون میشم جوابم رو بدین.
1-شماره شاسی و شماره موتور رو دقیقا کجای ماشین نوشته و این که میشه از روی شماره شاسی به اطلاعات ماشین مثل سال ساخت و مشخصات موتور و گیربکس و ... دست پیدا کرد؟
2-از کجا میشه فهمید که شماره موتور و شاسی هک نشده باشه یا الکی نباشه؟
3-برای این متوجه بشم ماشین از لحاظ فنی موردی نداشته باشه چه کارایی باید انجام بدم؟
4-امکانش هست بتونم استعلام بگیرم که ماشین سرقتی یا مورد قانونی نداشته باشه؟

با تشکر

aligorzin
۸-۰۵-۱۳۹۲, ۱۳:۱۷
سلام دوستان
بنظر شما موسو مدل 82 مشکی دور رنگ,گیربکس دستی,4ماه بیمه,لاستیک40%,تا چه قیمتی ارزش خریدن داره

blackscorpion
۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۲۰:۳۴
نگیر منم یه مدت می خواستم بگیرم که پشیمونم کردن
حالا اینی که می گید اگه خیلی دوست دارید بگیرید زیر 25 بگیرد من باشم بیشتر از 20 نمی دم پاش
خیلی از شهر ها نه لوازمش گیرمیاد نه استاد کارش کلا دردسر زیاد داره البته این تجربه من نیست مال همون دوستایی که پشیمونم کردن
یه شش سیلندر اتومات 83 هست میگه 37 این طور که میگند بهتر از 4 سیلندر هست
http://iran-tejarat.com/Ads1201/1747035.html

bijanx43
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۲۲:۰۳
سلام به همه دوستان
یه مشورت:::
من خریدار یه لندروور یا پاژن ترجیحا وانت مدل پایینم که فقط در ایام شکار ازش تو بیابون استفاده کنم اینه که فقط سلامتی موتور و گیربکس وبه طور کلی فنیش سالم باشه و الا اطاق اصلا برام مهم نیست مسیر شکارم هم کوهستانی بدون سنگ و بیشتر شنی با شیب ملایم و کمی برف گیر هست
اگه گیر بیمه یا مورد دیگه ای داره با شرط داشتن سند کارت و پلاک ملی و اینکه بتونه تا شهرستان برام برسونه کافیه چون بعدش میره روستا و برای شهر ماشین دیگه دارم اینه که در سال روی هم رفته شاید 2 ماه ازش استفاده کنم
قیمت هم معقول باشه چون گفتم تزیینات نداشته باشه بهتره لذا فکر کنم زیر 5 تومن باید منصفانه باشه
دوستان اگه پیشنهاد مدل دیگه ای از دو دف ها یا مورد خاصی دارن لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم چون تا به حال تجربه خرید این رده ماشینو نداشتم
تا بعدا براش تاپیک جداگانه برای خرید بزنم
کوچک همه دوستان
بیژن

غریبه
۱۴-۰۳-۱۳۹۳, ۱۸:۱۹
سلام دوستان
هنوز بدنبال یه جیپ صحرای مدل 70 به پایینم
اگر سراغ دارید ممنون میشم کمکم کنید

zangoole pa
۱۴-۰۳-۱۳۹۳, ۱۹:۵۸
یه صحرا هست می گن 11 تومن. مدل هفتاد و دو ه.اگه بخواین براتون آمار دقیق می گیرم.

ali mahmodi
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۴:۳۹
یه صحرا هم ما داریم مدل 76 16سوپاپ 11ت مشکی تازه رنگ شده

pedram.kz
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۴:۵۰
عکس میزارید لطفا

ali mahmodi
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۴:۵۶
چشم الان....................

آقا ایمیل میفرستی من تو سایت نمیتونم آپلود کنم.

ali mahmodi
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۸:۵۱
نگیر منم یه مدت می خواستم بگیرم که پشیمونم کردن
حالا اینی که می گید اگه خیلی دوست دارید بگیرید زیر 25 بگیرد من باشم بیشتر از 20 نمی دم پاش
خیلی از شهر ها نه لوازمش گیرمیاد نه استاد کارش کلا دردسر زیاد داره البته این تجربه من نیست مال همون دوستایی که پشیمونم کردن
یه شش سیلندر اتومات 83 هست میگه 37 این طور که میگند بهتر از 4 سیلندر هست
http://iran-tejarat.com/Ads1201/1747035.html

منم با ایشون موافقم:hb:

pedram.kz
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۹:۰۰
pedramrahimi24@gmail.com

ali mahmodi
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۱۹:۲۴
pedramrahimi24@gmail.com

داداش فرستادم ایمیلو چک کن اگه شد عکساشو تو سایتم آپ کن من که نتونستم .ارادتمندیم:hb:

غریبه
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۲۲:۴۴
یه صحرا هم ما داریم مدل 76 16سوپاپ 11ت مشکی تازه رنگ شده

سلام
ببخشید دیر رسیدم
اگر میشه برای من هم بفرستید
mohebikhan@mailfa.com

pedram.kz
۱۸-۰۳-۱۳۹۳, ۲۳:۰۶
من مخلصم داداش

یکم در موردش بیشتر توضیح میدی؟؟؟گیربکس؟؟؟بیمه؟؟؟

اینم عکس

http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=73047&stc=1&d=1403119788

ali mahmodi
۱۹-۰۳-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲
من مخلصم داداش

یکم در موردش بیشتر توضیح میدی؟؟؟گیربکس؟؟؟بیمه؟؟؟

اینم عکس

http://www.4x4iran.com/attachment.php?attachmentid=73047&stc=1&d=1403119788

گیر بکس دیفرانسیل هندی موتور میتسو بیشی 16 سوپاپ شاسی سالم بدون ترک فنرو ارتفاع فابریک لاستیک 30/ 40 درصد رینگاشم استیل نیست رنگ پاشیدم دوماه دیگه بیمه داره شیش سال تخفیف بیمه دیسک وایر لنتا و صفحه کلاج و دف عقب سه ماه پیش تعویض شد حقیقتش فقط تو دوزی میخواد داشبوردشم سالمه

سلام
ببخشید دیر رسیدم
اگر میشه برای من هم بفرستید
mohebikhan@mailfa.com

چشم به روی چشم

غریبه
۲۰-۰۴-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳
سلام
دوست عزیز من هنوز منتظر عکس هستم؛ فروختیش یا نه؟؟
این شماره منه ، 09124522966
هر کاری کردم نتونستم برات پیغام عمومی و یا خصوصی بزارم
تونستی یه اس ام اس بده بهت بزنگم